Przyznajemy "Plotki Roku"! Poznaj nominowanych w kategorii Debiut Roku i głosuj!

Poznajcie nominowanych w kategorii DEBIUT ROKU i zagłosujcie na swojego faworyta lub faworytkę!

Plebiscyt "Plotki Roku" nabiera tempa. Właśnie zakończyło się głosowanie w kategorii "Gwiazda Medialna Roku", w której oddano 28990 głosów!

Czas jednak na kolejną kategorię, czyli "Debiut Roku". 8 nominowanych w tej kategorii to gwiazdy, które dopiero w tym roku na dobre weszły w świat polskiego show-biznesu i mocno w nim namieszały. Przy każdej nominacji podaliśmy argumentacje, dlaczego akurat ta gwiazda została wyróżniona przez redakcję Plotek.pl.

Oddawajcie głosy, komentujcie, a jeżeli wśród nominowanych znalazł się wasz idol lub ulubieniec, to poinformujecie o tym innych.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ "PLOTKI ROKU", GDZIE DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ AKCJI.

Wideo-nominacje:

Nominowani są:

Adam Darski - Nergal

Mimo, że zespół Behemoth powstał kilkanaście lat temu, ma na swoim koncie kilka płyt i międzynarodowe sukcesy, media plotkarskie (i nie tylko) zainteresowały się Nergalem dopiero w tym roku, kiedy to zaczął spotykać się z Dodą . Początek tej znajomości budził ogromne zainteresowanie nie tylko dlatego, że Doda nagle miała faceta. Media interesowało, kto zastąpił w jej życiu Radka Majdana . Czy naprawdę są razem? Może to marketing? Kochają się? Czy Nergal zostawił Dodę ? Czy Doda zdradziła Nergala ? Czy babcia Dody polubi Nergala ? Czy Nergal pomoże Dodzie w karierze? Kolorowa prasa i portale internetowe zadały w tym roku wiele pytań. Nergal nie musiał nawet rozmawiać z mediami. Osoba Dody świetnie nakręcała i nadal nakręca zainteresowanie nim.

FORUM/Krzysztof Kuczyk

Candy Girl

Zaistniała w tym roku dzięki hitowi Izy Trojanowskiej "Wszystko czego dziś chcę", który odświeżyła - można więc powiedzieć, że dziewczyna poszła po łatwiźnie. Od razu przylgnęło do niej miano polskiej Lady Gagi , choć równie często była porównywana do Dody , a nawet... Joli Rutowicz . W karierze pomaga jej DJ Adamus , który jest jej producentem, managerem, a według niektórych także partnerem... Candy Girl , DJ Adamus i Sara May stali się w tym roku bohaterami bijatyki na otwarciu jednej z restauracji. Wszystko odbyło się oczywiście w blasku fleszy. Latem wokalistka wystąpiła na festiwalu w Opolu oraz Sopocie. Kilka dni temu ukazała się jej pierwsza płyta.

KAPIF.PL/KAPIF

Dorota Gardias

Prognozę pogody zapowiada w TVN-ie już od kilku lat, ale dopiero w tym roku stacja postanowiła ją wypromować. Wszystko zaczęło się od udziału w 9. edycji " Tańca z gwiazdami ", którą nikomu nieznanej wówczas pogodynce udało się wygrać. W wywiadach Gardias nie wstydziła się opowiadać o biedzie swojej rodziny i o konieczności zarabiania na życie występami na weselach. W tegoroczne wakacje Dorota poprowadziła w TVN program " Projekt plaża ". Szefowie stacji mieli ponoć zapowiedzieć, że jeśli spisze się ona w roli prowadzącej letniego programu, po wakacjach poprowadzi " Dzień Dobry TVN ". Nic z tego nie wyszło. I choć Dorota wróciła do przedstawiania prognozy pogody, to jest dziś jedną z głównych twarzy TVN-u.

FORUM/Krzysztof Kuczyk

Isabel Marcinkiewicz

Młoda dziewczyna u boku byłego premiera, który jeszcze nie rozwiódł się ze swoją żoną - to musiało wywołać burzę. Media natychmiast zainteresowały się osobą Isabel , a ona wcale nie zamierzała się przed nimi ukrywać. Wszyscy doskonale pamiętamy wideo z zakochanymi Marcinkiewiczem i Isabel , które obiegło cały internet. Szybko okazało się też, że dziewczyna prowadzi bloga, na którym publikuje swoje wiersze. Prasa i portale chętnie cytowały i analizowały tę twórczość. We wrześniu Isabel została żoną Kazimierza (oczywiście najpierw rozwiódł się on ze swoją pierwszą żoną!). O swojej miłości para chętnie opowiada w kolejnych wywiadach dla polskiej pracy i telewizji. Wygląda na to, że planują dzieci.

EAST NEWS/BARTOSZ KRUPA

Julia Kamińska

W filmach i serialach zaczęła grywać już w 2005 roku. Ogromną popularność zdobyła jednak dzięki głównej roli w serialu " BrzydUla ". Widzowie bardzo szybko pokochali postać Uli Cieplak , a oglądalność serialu wzrasta z odcinka na odcinek. Sukces serialu jest także sukcesem samej Kamińskiej - to pewne! Dziewczyna chętnie zaczęła pojawiać się na salonach. Najciekawiej było, kiedy w serialu oglądaliśmy ją brzydką, a na imprezie jako prywatna osoba wyglądała świetnie.

FORUM/Krzysztof Jarosz

Paulla

Pod koniec 2008 roku ukazała się jej pierwsza płyta, a w nowym roku ruszyła jego promocja. Szkoda tylko, że znaczna większość publikacji o Paulli dotyczyła jej ogromnego podobieństwa do Edyty Górniak . Dziennikarze pytali o to niemal w każdym wywiadzie, a Paulla oczywiście zawzięcie twierdziła, że jest zupełnie inna od Edyty . Na ten temat niejednokrotnie wypowiadali się znani i cenieni w branży, którzy nie szczędzili gorzkich słów pod adresem Paulli . " Edyta Górniak dla ubogich", bo tak określił ją Leszczyński , zastąpiła diwę podczas Sopot Hit Festiwal - w końcu śpiewa tak samo, a jest znacznie tańsza. Na festiwalu TOP Trendy Paulina zdobyła tytuł Artysty Trendy. Pisano także o jej operacjach plastycznych oraz o tym, że utrudnia ojcu swojego dziecka kontakt z nim.

FORUM/Krzysztof Kuczyk

Ramona Rey

Choć jej pierwsza płyta ukazała się w 2006 roku, to do show-biznesu Ramona śmiało wkroczyła dopiero w tym roku. Przy okazji udowodniła, że skandale i występy w durnych programach rozrywkowych nie są jej do niczego potrzebne. Na początku tego roku muzyczne stacje telewizyjne podbijał teledysk do piosenki "Znajdź i weź", który wokalistka nakręciła w samym Hollywood. Jej gościnny występ mogliśmy zobaczyć w jednym z odcinków serialu " Tancerze ". A pod koniec tego roku zaskoczyła wszystkich angażując się w międzynarodowy projekt charytatywny wspierający biedne społeczności w Afryce. W ramach akcji Ramona nagrała piosenkę i teledysk wraz z Akonem , Keri Hilson i innymi młodymi artystami z różnych części świata. Według nieoficjalnych informacji utwór " Oh Africa " ma być hymnem Mistrzostw Świata w piłce nożnej Afryka 2010. Ramona była jedyną reprezentantką Polski w tym projekcie.

FORUM/Marcin Dlawichowski

Tomasz Małecki (Agent Tomek)

Przykład na to, jak tajny pracownik Centralnego Biura Antykorupcyjnego może stać się celebrytą. Kiedy okazało się, że Weronika Marczuk-Pazura była jedną z jego ofiar, media starały się dowiedzieć jak najwięcej na temat Małeckiego, jego życia i zachowań. O Agencie Tomku głośno było także za granicą. Historię jego znajomości z Marczuk-Pazurą opisał nawet portal dziennika "The Times". TVN postanowił podobno nakręcić serial na podstawie przygód i działań Tomasza Małeckiego ...

Do piątku możecie głosować na swoich faworytów dobranych w pary. W piątek o godzinie 16.00 rozpocznie się kolejny etap głosowania, w którym zostanie już tylko czwórka nominowanych. Finałową dwójkę poznamy tuż po weekendzie.

W środę za tydzień przedstawimy wam nominacje w kategorii Wydarzenie Roku . Wtedy ruszy też głosowanie!

Pamiętajcie, że to od was zależy, do kogo powędruje nagroda Plotka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.