Isabel Marcinkiewicz

Isabel Marcinkiewicz

Isabel Marcinkiewicz jest polską bizneswoman. Jest byłą żoną premiera Kazimierza Marcinkiewicza, z którym była związana przez sześć lat. Dzięki małżeństwu z politykiem zyskała rozgłos. Niedawno Marcinkiewicz wydała książkę „Zmiana” i zaczęła pojawiać się w mediach po dłuższej przerwie trwającej od rozstania z byłym premierem.

Imię i nazwisko: Izabela Marcinkiewicz ( z domu Olchowicz)
Data urodzin: 1981r.
Zawód: bizneswoman
Facebook: facebook.com/IzabelaOlchowiczMarcinkiewicz

Isabel Marcinkiewicz – życiorys i związek z Kazimierzem Marcinkiewiczem

Izabela Marcinkiewicz pochodzi z Brwinowa pod Warszawą. Gdy miała 23 lata wyjechała do Londynu. W Wielkiej Brytanii pracowała między innymi w banku i jako tłumacz. W 2008 roku Izabela poznała Kazimierza Marcinkiewicza, który rozwiódł się dla niej z poprzednią żoną. Para wzięła ślub w 2009 roku w Barcelonie. Za sprawą znanego męża zaczęła się pojawiać w mediach, na okładkach magazynów. Izabela Marcinkiewicz udzielała wielu wywiadów, rozpoczęła również działalność w Internecie, gdzie założyła bloga. Publikowała na nim wiersze, ale nie zyskały one uznania w środowisku literackim. Gdy wróciła do Polski po pobycie w Wielkiej Brytanii, założyła własny biznes zajmujący się dystrybucją naturalnych kosmetyków.
W 2014 roku Izabela uczestniczyła wypadku samochodowym, w którym poniosła rozległe obrażenia. Już przed wypadkiem jej związek z byłym premierem przeżywał kryzys i para nie żyła razem. W jednym z wywiadów Isabel przyznała, że czuje, że mąż przestał ją kochać.

Isabel Marcinkiewicz po rozwodzie

Isabel Marcinkiewicz po dłuższej przerwie od mediów wzięła udział w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”. W programie opowiedziała między innymi o swojej książce pod tytułem „Zmiana”. Książka jest autobiografią Izabeli, w której opisany został związek i rozstanie z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Autorka przyznaje, że napisanie książki traktuje jako terapię po rozstaniu, lecz jednocześnie zaprzecza, że napisana przez nią książka jest o jej byłym mężu i ich związku.

isabel marcinkiewicz

Więcej o:

isabel marcinkiewicz

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.