Isabel Marcinkiewicz napisała wiersz o poszukiwaniu miłości. Znów wbiła szpilę byłemu mężowi

Isabel Marcinkiewicz nie bez powodu nazywana jest "poetką z Brwinowa". Na Faceboku zamieściła właśnie nowy wiersz, w którym opisuje swój idealny typ mężczyzny.

Isabel Marcinkiewicz ma już za sobą debiut literacki. Jakiś czas temu na rynku pojawiła się jej pierwsza książka "Zmiana", w której opisała ona  szczegółowo swój 7-letni związek z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Nie brakowało w niej gorzkich słów pod adresem byłego partnera. On sam nazwał "Zmianę" "kłamliwym atakiem" na siebie

Celebrytka od czasu rozstania z Marcinkiewiczem nie związała się z nikim nowym, ale chyba własnie rozpoczęła poszukiwania. Napisała nawet o tym wiersz. 

Pół żartem pół serio od autorki:) Jaki mężczyzna, nie chłopak, człowiek z duszą, nie łajdak, partner, nie oficer, ktoś na spacer i do pobycia, do przytulenia i do nicnierobienia, nie chcę wędkarza, ani malarza, raczej nie aktora i broń Boże polityka, ani prawicowca, ani lewicowca :)
może... 'kucharza', który zgotuje mi życie o smaku miłości, przyprawione szczyptą spokoju i nutką lekkiej ekscytacji, podane na talerzu pełnego szacunku i zrozumienia, zakończone lampką wytrawnej rozmowy i uśmiechem, z oczekiwaniem na kolejny dzień degustowania nowych potraw codzienności.

AW

Więcej o: