Izabela Marcinkiewicz oburzona oświadczeniem Marcinkiewicza. Już mu odpowiedziała. "Świetnie robi z siebie ofiarę"

Izabela Marcinkiewicz na Facebooku dodała obszerny wpis, w którym odpowiada na oświadczenie byłego męża. Uważa, że prawo jest po jej stronie, a Kazimierz Marcinkiewicz robi z siebie ofiarę.

Publiczne pranie brudów pomiędzy Izabela Marcinkiewicz i jej byłym mężem Kazimierzem nie ma końca. Rano pisaliśmy o tym, że "Kaz" w końcu odpowiedział na zarzuty, że nie wypłaca zasądzonych alimentów. We wpisie, który dodał na Facebooku, przyznał, że rzeczywiście prawdą jest, iż zalega z płatnością, jednak wynika to z tego, że zarabia nieregularnie, a ostatnio "nie miał dużych sukcesów". Nazwał też byłą żonę wprost "stalkerką".

Zobacz wideo

Zobacz: Kazimierz Marcinkiewicz nie wytrzymał i wydał mocne oświadczenie. "Była żona stała się moim stalkerem"

Izabela odpowiada Kazimierzowi

Na profilu Izabeli Marcinkiewicz znalazł się długi wpis. Zaczyna się od ataku na Kazimierza i oskarżeniu go o nieprzestrzeganie prawa:

Kłamstwo kłamstwem pogania (...), prawo nadal jest prawem, pan Marcinkiewicz go nie przestrzega i nie stosuje się do wyroku sądu. Jego brak argumentów = 'stalking'. Acha - napisała.

Według niej "Kaz" wcale nie zmniejszył swojej aktywności medialnej, o czym wspominał w swoim oświadczeniu. Dalej pokazywał życie prywatne, jednak robił to "w sposób pośredni, tzn. przy pomocy innych osób". Zaprzeczyła też, żeby robiła coś niezgodnie z prawem. Zastanawia się też, czemu jej były mąż nie poszedł do sądu, skoro czuje zagrożenie z jej strony:

Prawo jest po mojej stronie, fakty mówią za siebie, poza tym bronię i zawsze będę bronić moich praw. Jeśli natomiast Pan Marcinkiewicz nazywa mnie ‘stalkerem’, dlaczego nie poszedł z tym do sądu? Najprawdopodobniej nie ma ku temu podstaw - zastanawia się.

Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela MarcinkiewiczKazimierz Marcinkiewicz, Izabela Marcinkiewicz Okładka magazynu 'VIVA!'

Izabela przyznaje, że nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego jej były mąż swoim zachowaniem przeczy własnym słowom o praworządności. Zastanawia się, gdzie w tym wszystkim jest "poczucie wstydu i moralności". Przy okazji oskarża go o to, że brakuje mu argumentów i dlatego "robi z siebie ofiarę byłej żony". 

Z tego, co czytam, świetnie robi z siebie ofiarę byłej żony, która domaga się sprawiedliwości, swoich praw oraz przestrzegania wyroku sądu. (...)  Być może postępuje tak ktoś, kto nie ma argumentów - czytamy dalej.

Na koniec wyśmiała Kazimierza Marcinkiewicza za to, że "nie potrafi nawiązać dialogu" i "nadal próbuje metod pobocznych". Jej zdaniem stawia on siebie ponad prawem i nie przejmuje się wyrokiem. Zapowiedziała też, że skieruje sprawę do odpowiednich organów:

Mnie nie kupił pan swoimi kłamstwami (...). I teraz prawo (i prokuratura) jest i będzie jedynym pana "stalkerem". W związku ze złożeniem zawiadomienia do prokuratury, czas na spłatę długu jest coraz krótszy - zakończyła.

Cały wpis możecie przeczytać tutaj:

Jak widać opera mydlana z udziałem Izabela i Kazimierza Marcinkiewicza na nowo się rozkręca. Co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (289)
Izabela Marcinkiewicz oburzona oświadczeniem Marcinkiewicza. Już mu odpowiedziała. "Świetnie robi z siebie ofiarę"
Zaloguj się
 • Gość: ela

  Oceniono 227 razy 171

  kobieto trochę klasy.Idz już. Marnujesz życie i czas dla człowieka , którego nienawidzisz. Poznaj jakiegoś faceta, zrób sobie dziecko, wakacje albo manicure. Tylko idz w ...bo juz sie nie da tego słuchać. Jak można upaść tak nisko i tak się publicznie upokarzać. Wygrałaś w sądzie czy wiesz że masz raję w sporze to ok. i tyle. Idz. ŻYJ.

 • Gość: jaś

  Oceniono 180 razy 154

  Pani potrzebna jest praca a nie alimenty

  Pani potrzebna jest praca a nie alimenty

 • Gość: gość

  Oceniono 184 razy 154

  Marcinkiewicz jest mało sympatycznym, mało rozgarniętym i mało wyrafinowanym kapciem. Ale ta kobita ewidentnie ma coś z głową.

 • najgorszy.sort.polakow

  Oceniono 149 razy 135

  Ona cały czas z tą golizną biega po świecie? Zimą też? I zawsze ten gnat jej tak sterczy na tym rusztowaniu? Nie wierzę. Isabel to postać żenująca. Żenująca.

 • Gość: podpisz sie

  Oceniono 140 razy 126

  i mówi to osoba która na pokaz ma wspornik pod rękę, żenada

 • Gość: Ania

  Oceniono 134 razy 104

  Ta kobieta jest dnem! Niestety! Zal czytac!

 • Gość: gosc

  Oceniono 110 razy 96

  to babsko jest nienormalne ! do roboty sie wez !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX