Pełny skład "Tańca z gwiazdami"

Pudelek twierdzi, że dotarł do ostatecznej listy. Zapowiada się ciekawie.

Już niebawem do boju o kryształową kulę ruszą kolejne gwiazdy. 10. edycja to nie byle co, więc produkcja TVN-u robiła wszystko, by i uczestnicy sprostali oczekiwaniom widzów i... przyciągnęły ich przed telewizory. W końcu to jest najważniejsze!

Pudelek.pl zarzeka się w dzisiejszej notce, że posiadł listę uczestników następnej odsłony show. W większości pojawiają się na niej nazwiska, które przewijają się w mediach już od jakiegoś czasu. Znani są również częściowo tancerze, jednak nie wszyscy.

Tak wygląda "pudelkowa" lista:

1. Natasza Urbańska i Łukasz Czarnecki 2. Marcin Urbaś i Blanka Winiarska 3. Krzysztof "Kasa" Kasowski i Janja Lesar 4. Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj 5. Radosław Majdan i Izabela Janachowska 6. Marek Kościkiewicz i Katarzyna Krupa 7. Anna Mucha i Rafał Maserak 8. Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski 9. Piotr Zelt i nowa tancerka 10. Zygmunt Chajzer i Anna Głogowska 11. Iwona Węgrowska i nowy tancerz 12. Monika Mrozowska i nowy tancerz

Kto ostatecznie zatańczy na parkiecie, przekonamy się dopiero po konferencji prasowej. Dotychczas tylko połowa nazwisk z "pewnych" list rzeczywiście pojawiała się w programie.

Choć nie powiemy - taki skład byłby dość atrakcyjny.

Józefowicz nie chce już zajmować się karierą Nataszy!

Doda chodzi na lekcje u Egurroli

Quiz z wiedzy o "Tzg"

Pięściarz i pogodynek w "Tańcu z gwiazdami"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.