Kupicha wymiata! Shazza i Boys lepsi od Cichopek i Kożuchowskiej!

Poznaj najlepiej zarabiających polskich artystów!

Dzisiejszy "Super Express" opublikował listę czterdziestu dwóch najlepiej zarabiających nazwisk polskiego show biznesu. Ranking dość zaskakujący, bo kto pomyślałby, że gwiazdy disco polo: niejaka Magdalena Pańkowska znana szerzej jako Shazza, Joanna Kurnicka czyli Etna czy Marcin Miller z zespołu Boys zarabiają więcej niż Kasia Cichopek, Małgorzata Kożuchowska i Hanna Lis.

W pierwszej dziesiątce rankingu plasują się:

1. Piotr Kupicha - 600 tys. miesięcznie

2. Maryla Rodowicz - 300 tys.

3. Beata Kozidrak - 220 tys.

4. Tatiana Okupnik - 200 tys.

5. Krzysztof Cugowski i Budka Suflera - 200 tys.

6. Marcin Miller (Boys) - 180 tys.

7. Tomasz Lis - 170 tys.

8. Stachursky - 160 tys.

9. Marcin Siegieńczuk (Toples) - 144 tys.

10. Shazza - 144 tys.

Shazza i BoysShazza i Boys Shazza i Boys/ Agencja Wyborcza.pl

Trzy gwiazdki disco polo w pierwszej dziesiątce - to naprawdę zaskakujące. Kwoty, które podał dziennik to orientacyjne zarobki miesięczne zawierające honoraria za koncerty, programy telewizyjne, reklamy itp.

Piotr Kupicha gra masę koncertów z zespołem Feel , jest w tej chwili na topie, wystąpił też w reklamie banku Millenium. Maryla Rodowicz i Beata Kozidrak to megagwiazdy od lat. Tatiana Okupnik wzbogaciła się dzięki pierwszej i drugiej edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale co z Marcinem Millerem i Shazzą ? Czy grają aż tyle koncertów, za tak wygórowane honoraria, że zarabiają ponad 100 tys. miesięcznie? Czy są aż tak popularni?

Kolejne znane nazwiska na liście to: Małgorzata Kożuchowska i Patrycja Markowska z kwotami 100 tys., Izabela Trojanowska również z kwotą 100 tys. (a ta na czym tak zarobiła?) oraz Kasia Cichopek (90 tys. ), Szymon Wydra (80 tys. ), Małgorzata Foremniak (60 tys. ), Hanna Lis (50 tys. )

Ranking zamykają najstarsi w towarzystwie: Witold Pyrkosz i Teresa Lipowska (po 40 tys. ). Najmłodszą gwiazdą na liście jest Monika Brodka (70 tys. )

Plotek uważa ranking za mało wiarygodny i bardzo umowny. Gwiazdy disco polo na szczycie, a gdzie podziała się Doda , najpopularniejsza prezenterka Kinga Rusin , czy najlepiej zarabiająca polska aktorka - Agnieszka Dygant ?

Więcej o: