Czy ktoś dogoni Damięckiego?

Producenci "Tańca z gwiazdami" kilkakrotnie oskarżani byli o manipulowanie programem i wynikami głosowania telewidzów. Aby uniknąć podobnych opinii TVN umieścił na stronie widowiska, procentowy rozkład głosów telewidzów. Wynika z nich niezbicie, że Mateusz Damięcki to bije rywali na głowę.

Po zakończeniu 5 edycji show , stacja wyemitowała specjalny odcinek programu "Najpiękniejsze tańce" . W trakcie tego wydania programu Kasia Skrzynecka podawała na bieżąco procentowy rozkład głosów telewidzów. Po tym odcinku wiele osób sugerowało, że nie był to dobry pomysł i stacja zrezygnowała z przedstawiania w show na żywo dokładnych wyników głosowania.

W 6 edycji widowiska po raz pierwszy w internecie zostały opublikowane dokładne wyniki głosowania telewidzów ze wszystkich dotychczasowych odcinków. I tak dowiedzieliśmy się, że Mateusz Damięcki ma nad swoimi konkurentami olbrzymią przewagę a Helena Vondrackova przechodzi do kolejnych programów właściwie tylko dzięki punktom od jury.

Bardzo zaskoczyła nas duża ilość smsów wysłanych na Bryndala a mała na Steczkowską. Czyżby fanki Stefano Terrazzino znalazły sobie nowy obiekt uwielbienia? Być może jest to Żora Korolyov, który z mało znaną w Polsce - Isis Gee zajął 6 miejsce w głosowaniu publiczności.

Oto procentowy rozkład głosów publiczności w trzecim odcinku programu.

1. Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin - 27,13% 2. Anna Guzik i Łukasz Czarnecki - 17,37% 3. Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska - 10,18% 4. Krzysztof Bosak i Kamila Kajak - 7,65% 5. Halina Mlynkova i Robert Rowiński - 7,46% 6. Isis Gee i Żora Korolyov - 6,3% 7. Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino - 5,15% 8. Jacek Kawalec i Blanka Winiarska - 4,77% 9. Daria Widawska i Robert Kochanek - 4,75% 10. Helena Vondrackova i Milan Placko - 3,36% 11. Adam Fidusiewicz i Alesya Surowa - 3,12% 12.Tomasz Kammel i Amy Bennett - 2,76%

W poprzednich edycjach programu wielokrotnie pojawiały się opinie, że jury jest zbędne, ponieważ ludzie wysyłając smsy i tak nie sugerują się przyznawanymi przez nich punktami. Przykład Adama Fidusiewicza pokazuje, że to prawda.

Adam w trzecim odcinku otrzymał 31 punktów od jury i tylko 3,12% głosów telewidzów. Dla porównania: w pierwszym odcinku Fidusiewicz dostał od jury tylko 21 punktów a od widzów aż 14,47% głosów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.