Koleżanki urządziły Paulinie Rzeźniczak baby shower. Polały się łzy. "Przepiękna niespodzianka"

Paulina Rzeźniczak opublikowała na Instagramie relację z baby shower. Koleżanki zorganizowały dla niej imprezę-niespodziankę. Przyszła mama nie kryła wzruszenia.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie niedługo powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. Już wiadomo, że para spodziewa się córki. Małżonkowie nie chcieli jednak zdradzić, jak nazwą pociechę. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Koleżanki postanowiły więc zorganizować przyszłej mamie baby shower. Relacja z imprezy trafiła do sieci.

Zobacz wideo Paulina Rzeźniczak odpowiada na hejt. Zastanawia się, czy zniknąć z mediów społecznościowych

Koleżanki urządziły Paulinie Rzeźniczak baby shower. Polały się łzy. "Przepiękna niespodzianka"

Paulina Rzeźniczak coraz sprawniej radzi sobie jako influencerka. Ostatnio ukochana piłkarza podzieliła się na Instagramie relacją z baby shower- niespodzianki. Koleżanki celebrytki w tajemnicy zorganizowały dla niej imprezę. Wszechobecny róż i urocze detale tak zachwyciły przyszłą mamę, że nie potrafiła powstrzymać łez wzruszenia. Więcej zdjęć ze spotkania znajdziecie w naszej galerii.

Baby shower. Przepiękna niespodzianka, bardzo się cieszę i doceniam, że mam takie cudowne kobietki wokół siebie. Miło spędzony czas, wiele radości, uśmiechu i pięknych pamiątkowych zdjęć. Dziękujemy x2 - napisała na Instagramie.

Obserwatorki Pauliny nie kryły zachwytu. "Ale pięknie! Wszystkie panie cudnie ubrane, a nie przebrane. Cieszę się państwa szczęściem", "Pięknie pani wygląd w tej ciąży", "Ciąża pani służy" - słodziły w komentarzach. Niektóre z internautek zwiastowały też rychły poród. "Widać, że na ostatnich nogach pani Paulina jest, bo brzusio bardzo nisko jest młoda już puka do drzwi", "Super! Spotkanie z maleństwem już chyba niedługo. Szczęśliwego rozwiązania!" - komentowały.

Paulina RzeźniczakPaulina Rzeźniczak Instagram/paulina_rzezniczak

Rzeźniczakowie świętują rocznicę ślubu. Piłkarz zareagował na kąśliwy komentarz internaucie

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie obchodzili ostatnio pierwszą rocznicę ślubu. Zakochani pobrali się w listopadzie 2022 roku w Miami. Romantyczny wpis, który piłkarz opublikował z tej okazji, nie wszystkim przypadł jednak do gustu. Nie zabrakło pod nim uszczypliwych komentarzy. Na jeden z nich sportowiec zdecydował się zareagować. "Co ma takiego (żona - przyp.red), czego inne nie miały? - dopytywał złośliwy internauta. Odpowiedź zawodnika Kotwicy Kołobrzeg była bardzo lakoniczna. "Wszystko" - uciął dyskusję.

Jakub i Paulina RzeźniczakowieJakub i Paulina Rzeźniczakowie Instagram/paulina_rzezniczak

Więcej o:
Copyright © Agora SA