Czy znaki zodiaku Karola i Camilli wprowadzą zamęt w monarchii? Jak są dopasowani?

Miłośnicy astrologii uważają, że data urodzenia wpływa na wiele aspektów naszego życia. Specjaliści od czytania z gwiazd przeanalizowali znaki zodiaku króla Karola III i królowej Camilli. Do jakich wniosków doszli?

Koronacja króla Karola III jest bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń we współczesnej historii Wielkiej Brytanii. Ceremonia była planowana od kilku miesięcy, a każdy punkt uroczystości dopracowany jest w najdrobniejszym szczególe. O jakiegoś czasu temat rodziny królewskiej nie schodzi z nagłówków. Ostatnio portal nypost.com poruszył temat znaków zodiaku królewskiej pary. Jakie są przewidywania astrologów dotyczące panowania Karola III?

Zobacz wideo Król Karol III - najstarszy wstępujący na tron w dziejach Wielkiej Brytanii

Czy znaki zodiaku Karola i Camilli wprowadzą zamęt w monarchii? Jak są dopasowani?

Historia związku króla Karola III i królowej Camilli od początku była burzliwa. Choć ich uczucie rozwijało się w otoczce skandalu, ukochana monarchy w końcu została zaakceptowana, a sama Elżbieta II wyraziła wolę, aby w przyszłości Camilla była tytułowana "królową". Według astrologów duży wpływ na temperamenty królewskiej pary mają ich znaki zodiaku. Król Karol III urodził się 14 listopada 1948 roku, jest więc zodiakalnym Skorpionem. Królowa Camilla przyszła 17 lipca 1947 roku, kiedy Słońce znajdowało się w znaku Raka. Żywiołem obojga jest woda. Specjaliści od czytania z gwiazd utrzymują, że jeśli chodzi o miłość, Rak jest najbardziej nostalgicznym znakiem zodiaku, a Skorpion mocno się angażuje i nigdy nie odpuszcza. Te cechy pozwalają zrozumieć, dlaczego młodzieńcze uczucie Karola i Camilli przetrwało pomimo tylu trudności. Kobiety spod znaku Raka emanują kobiecością i są archetypem matki. Astrologowie tłumaczą, że opiekuńcza żona zastąpiła królowi brak uwagi ze strony własnej rodzicielki. Ponadto oboje są głęboko emocjonalni i łatwo ich zranić, żadne z nich nie zamierza jednak okazywać tego publicznie.

Znaki zodiaku Karola i Camilli - jak mogą wpłynąć na panowanie królewskiej pary?

Zodiakalne Raki są często charakteryzowane jako jawnie wrażliwe i nieco "miękkie". Ekspert portalu nypost.com twierdzi jednak, że to nieprawda. Osoby spod tego znaku torują sobie drogę na szczyt, pokonują przeciwności dzięki czystej złośliwości i niezachwianej determinacji, by udowodnić innym, że się mylą. Są to bardzo pożądane cechy, szczególnie w przypadku royalsów, na których nieustannie skierowane są oczy całego świata. Królowa Camilla pokazała siłę swojego charakteru przez pierwsze lata małżeństwa z królem Karolem III, kiedy to media nie zostawiały na niej suchej nitki. Astrologowie uważają, że dzięki swoim zodiakalnym cechom ma zadatki na świetną królową. Determinacja i wytrwałość cechuje także zodiakalne Skorpiony. Ponadto specjaliści od czytania z gwiazd utrzymuję, że data urodzenia monarchy sugeruje także emocjonalność, umiłowanie dramatyzmu i chęć podejmowania wyzwań, co może nieco urozmaicić jego przyszłe rządy.

Więcej o: