Oznajmiła, że jest zbyt piękna i dlatego nie ma faceta. Oberwała i teraz się tłumaczy. "Zrobili ze mnie zimną s**ę"

Tiktokerka Hope Schwing nagrała krótkie wideo, w którym podkreśliła, jak trudno jest pięknym kobietom znaleźć partnera. Nagranie szybko stało się viralem i obiegło sieć. Filmik został nawet skomentowany przez brytyjski "Daily Mail", który poświęcił mu cały artykuł. Co na to autorka? Pospieszyła z wyjaśnieniami.

Hope Schwing z Los Angeles ma na TikToku ponad 945 milionów polubień i publikowane przez nią filmy szybko stają się viralami. Tiktokerka ma 24 lata i jeszcze nigdy nie była w poważnym związku. Na jednym z ostatnich nagrań w zabawny sposób zdradziła, jaka jest tego przyczyna. Schwing wyznała, że jest po prostu zbyt piękna, swoją urodą onieśmiela mężczyzn i właśnie dlatego jest sama. Jej film wzbudził tak duże zainteresowanie, że opisano go nawet w artykule w "Daily Mail". To nie spodobało się autorce i postanowiła to w typowy dla siebie sposób skomentować.

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Colin Farrell i Henry Tadeusz Colin Farrell zdradził, czego nie toleruje jego 13-letni syn, Henry Tadeusz

Tiktokerka stwierdziła, że nie ma faceta, bo jest zbyt piękna. Teraz publikuje sprostowanie

Hope Schwing opublikowała na Tiktoku nagranie, na którym widzimy ją zasmuconą. W napisach dołączonych do filmiku zdradza, co spowodowała ten melancholijny stan. Dziewczyna tłumaczy, dlaczego nigdy nie była w związku i mężczyźni boją się umawiać z nią na randki. Podała prostą przyczynę: jest zbyt piękna.

W ogóle nie mówi się o tym, jak ciężko jest być aż tak piękną, że nie możesz przez to mieć partnera. Wszyscy się wówczas ciebie boją i są onieśmieleni - napisała na nagraniu.

Nagranie bardzo szybko stało się viralem i zyskało popularność w sieci. Filmikiem zainteresowało się pismo "Daily Mail", gdzie przedstawiono tiktokerkę w negatywnym świetle. Ta w kolejnym nagraniu skomentowała narrację brukowca. Pokazała, jakie miała intencje, a jak przedstawiono ją w artykule i zrobiła to za pomocą mimiki twarzy. Schwing podkreśliła, że jej nagranie nie było zrobione na poważnie i miało wydźwięk satyryczny, który ewidentnie nie dla wszystkich był zrozumiały. Skrytykowała bezpośrednio "Daily Mail", który dosłownie odczytał tę treść.

Ja na moim satyrycznym filmiku, kiedy mówiłam o tym, że jestem zbyt piękna, żeby mieć faceta. Gazeta "Daily Mail" która zrobiła ze mnie zimną s**ę - napisała na najnowszym nagraniu strojąc miny.

Hope Schwing podkreśliła też, że jest bardzo szczęśliwa i bycie singielką nie jest dla niej problemem. Nauczyła się doceniać czas spędzony sama ze sobą i nie zamierza na siłę szukać partnera. W komentarzach część internautów nie potrafiła się z nią utożsamić. Pozostałe kobiety gratulowały jej pewności siebie. 

'Królowe życia'. Julia Von Stein była świadkiem kradzieży. Wraz z przyjacielem dopadła złodzieja "Królowe życia". Julia Von Stein była świadkiem kradzieży. Pomogła złapać złodzieja

Więcej o: