Mikołaj Roznerski pochwalił się walentynką. "Miłości każdej Wam życzę"

Mikołaj Roznerski przechodzi zawirowania miłosne. Rozstania czy romantyczne spacery w Paryżu, to nic przy miłości rodzicielskiej. Aktor pokazał, jaki prezent dostał od syna na walentynki.

Więcej ciekawostek z prywatnego życia gwiazd i celebrytów przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski przez około trzy lata tworzył parę z koleżanką z planu. Adrianna Kalska w połowie grudnia poinformowała, że zamknęli ten rozdział. Jej fani twierdzą, że nadal przeżywa rozstanie, a smutek można wyczytać w oczach. Mikołaj Roznerski za to został ostatnio rozpoznany na spacerze w Paryżu z Anną Głogowską. Miłosne zawirowania bohatera serialu "M jak Miłość" są niejednoznaczne, ale przy nich miłość do syna jest pewna.

Simon Leviev; Valeria Calpanchay"Oszust z Tindera". Valeria Calpanchay nie dała się nabrać. Pomogła intuicja

Mikołaj Roznerski dostał prezent walentynkowy. Podarunek rozczulił fanów

Mikołaj Roznerski dziesięć lat temu został szczęśliwym ojcem. Aktorowi oraz jego wybrance, Marcie Juras, urodził się syn. Związek rodziców nie przetrwał długo, natomiast znaleźli porozumienie w wychowaniu chłopca. W rozmowie z "Faktem" przyznał, że stara się być obecny w jego życiu i pomagać mu rozwijać pasje.

Mój syn może liczyć na ojcowską miłość i wsparcie. Mój syn, jak każdy chłopak w jego wieku interesuje się samochodami, więc chcę mu pokazać wiele umiejętności technicznych, jak co działa, bo taka wiedza mu się na pewno przyda.

DodaDoda przerażona inflacją! Miała spięcie z ochroniarzem. "Ty żyjesz z mojego czynszu!"

Na ostatnich zdjęciach z Instagrama Mikołaja Roznerskiego widać, że ojcowska miłość jest odwzajemniona. Chłopiec postanowił okazać ją w obrazku z okazji walentynek. Rysunek przedstawia chłopca z tatą trzymających się za ręce. Dodatkowo dostał duże czerwone serce. Laurka rozczuliła nie tylko dumnego ojca, ale również jego obserwujących. Aktor hasztagami życzył wszystkim "każdej miłości".

 
Więcej o: