Mikołaj Roznerski nie mówi o synu, ale zrobił wyjątek. Antoni ma ciekawą pasję. "Nie jest fanem mojej pracy" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Mikołaj Roznerski podczas uroczystej premiery filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", porozmawiał z naszym reporterem. Zdradził, czym pasjonuje się jego syn i wyznał, czy chciałby, aby Antoni poszedł w jego ślady.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", można już oglądać w kinach w całej Polsce. Jedna z głównych ról przypadła Mikołajowi Roznerskiemu. Nasz reporter, Cezary Wiśniewski, porozmawiał z aktorem podczas uroczystej premiery produkcji. Zdradził, czy chciałby, aby syn poszedł w jego ślady.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski mówi o pasjach syna

Mikołaj Roznerski z synemMikołaj Roznerski zdradził, jakim jest ojcem. "Mój syn może liczyć na miłość i wsparcie"

Mikołaj Roznerski opowiedział przed kamerą o synu

Cezary Wiśniewski zapytał Mikołaja Roznerskiego, czy jego syn jest w jakiś sposób zainteresowany światem, w którym zawodowo funkcjonuje znany tata. Gwiazdor pozwolił sobie na szczere wyznanie.

Mam nadzieję, że mój syn zajmie się tym, czym się teraz zajmuje, czyli pisaniem piosenek, jak na 11-latka przystało, piosenek hiohopowych, słuchaniem muzyki czy czytaniem książek i tak dalej. Chociaż ostatnio próbuje dubbingować bajki, więc ma też jakieś ciągoty do tego, by zostać aktorem. Natomiast jeśli będzie chciał nim zostać, to nie mogę mu tego zabronić. To będzie jego życie i będę mu bardzo kibicował, ale wydaje mi się, że mój syn nie lubi mojej pracy, ponieważ ona mnie często zabiera, więc on też chyba ma już tę świadomość i jednak woli robić coś innego.

Gwiazdor ma za sobą kilka mniej i bardziej poważnych związków. Ponad dekadę temu spotykał się z Martą Juras, z którą grał również w "M jak miłość". Owocem tej relacji jest syn Antoni. Chłopiec niedawno skończył 11 lat. Rodzice wspólnie wyprawili mu przyjęcie urodzinowe w sali zabaw pod Warszawą. I choć Mikołaj Roznerski nie przebywa na co dzień z synem, robi wszystko, by spędzać z nim jak najwięcej czasu.  

Maja Bohosiewicz z mężemFani zasypali Bohosiewicz pytaniami. "Dajesz dzieciom kary?". Potwierdzała i zaprzeczała

Więcej o: