Mikołaj Roznerski na randce w Paryżu! Został przyłapany ze znaną tancerką. "Sprawiła, że mocniej zabiło mu serce"

Mikołaj Roznerski pod koniec zeszłego roku rozstał się z wieloletnią partnerką Adrianą Kalską. Media donoszą, że już znalazł nową wybrankę serca.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu uczuciowym gwiazd polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Sam zainteresowany niechętnie jednak opowiada o swoim życiu prywatnym. Nic więc dziwnego, że to właśnie ta sfera życia interesuje fanów najbardziej. Kiedy w grudniu zeszłego roku media doniosły o rozstaniu Roznerskiego i Kalskiej, wszyscy zastanawiali się, kim będzie kolejna wybranka polskiego amanta.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski wybrał się na randkę do Paryża. Nie uwierzycie, kto tym razem skradł jego serce

Według doniesień katolickiego "Dobrego Tygodnia", aktor miał być widziany w Paryżu, mieście zakochanych, w najbardziej romantycznym okresie w roku, z 44-letnią tancerką Anną Głogowską!

Sprawiła, że mocniej zabiło mu serce. Mikołaj nie pozuje do fotografii, chcąc chronić prywatność wybranki i jej córki. Na randce w Paryżu wypatrzyli go jednak internauci. "Zapytajcie jej i osób z jej otoczenia, jaka jest prawda" - pisze jedna z fanek. Inna potwierdza, że widziała zakochanych w Mieście Świateł, gdzie nie szczędzili sobie czułości - pisze "Dobry Tydzień".

Ryszard RembiszewskiTo Ryszard Rembiszewski czy Richard Gere? Tak teraz wygląda "Pan Lotto"

Aktortancerka poznali się w 2019 roku. Występowali razem w spektaklu "Piękna Lucynka". Rok później wystąpili w programie "Anything goes. Ale jazda". W jednym z najnowszych wywiadów tancerka wyznała, że "zakochała się w pracowitym facecie, który ma mięśnie ze stali i ładnie na nią patrzy". Czyżby chodziło o Roznerskiego? Opis jak najbardziej pasuję.

Napisaliśmy do tancerki, niestety do momentu publikacji artykułu, nie dostaliśmy odpowiedzi.

Więcej o: