Dorota Gardias odpoczywa nad basenem i pozuje w stroju kąpielowym. Nie tylko wysportowana sylwetka zwraca uwagę. "Ładny tatuaż"

Dorota Gardias pochwaliła się zdjęciem, do którego pozuje w stroju kąpielowym. Fani są zachwyceni formą prezenterki.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Dorota Gardias od niedawna jest w nowym związku. Jej wybranek to Dariusz Pachut, który zawodowo zajmuje się sportem. Nic więc dziwnego, że para wspólne chwile spędza aktywnie, tak było również i tym razem.

Zobacz wideo Joanna Moro spotkała się z siostrą. Są do siebie bardzo podobne

Dorota Gardias spędza weekend w górach. W morsowaniu przeszkodziła jej pogoda

Gardias zimowy weekend spędziła w okolicach Jeziora Czorsztyńskiego. Pogodynka prawdopodobnie planowała morsować w lodowatej tafli jeziora, ale porywisty wiatr skutecznie zniechęcił ją do tej aktywności. Kobieta wybrała więc basen w przytulnym hotelu, a przeszklone ściany pozwoliły na oglądanie przepięknej panoramy bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Morsowanie w Jeziorze Czorsztyńskim? Przy wietrze 70 km/h... zostaję na basenie - czytamy w opisie do zdjęcia na Instagramie.

Dorota Gardias pokazała się w stroju kąpielowym. Fani zachwyceni. "Jesteś bardzo piękną kobietą"

Dorota Gardias zapozowała do zdjęcia w stroju kąpielowym, który pięknie podkreślił jej wysportowaną sylwetkę. Pod wrażeniem formy prezenterki byli jej obserwatorzy, którzy zachwyt wyrazili w komentarzach.

Dorotko, jesteś bardzo piękną kobietą.
Ładny tatuaż. Jeśli chodzi o morsowanie, to w tym roku jest naprawdę trudno - pogoda nie zachęca. Może przyjdą wreszcie mrozy i wtedy to jest kąpiel.
Uroda filmowa. Ciało bogini. Super - czytamy w komentarzach pod postem pogodynki.

Trzeba przyznać, że Dorota Gardias może pochwalić się przepiękną, sportową sylwetką. Jesteście pod wrażeniem jej formy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.