Córka Tomasza Lisa dostała groźby śmierci! Dziennikarz momentalnie zareagował. "Źle się bawicie, łajdacy"

Tomasz Lis poinformował, że jego córka padła ofiarą hakerów. Pola Lis usłyszała przez telefon groźby śmierci. Dziennikarz ostro zareagował na Twiiterze.

Więcej podobnych wiadomości znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W ostatnich dniach do mediów trafiają niepokojące doniesienia o nękaniu znanych osób lub ich rodzin telefonami z groźbami lub nieprawdziwymi informacjami o śmierci. Po Marcinie Matczaku i Hannie Gill-Piątek kolejna osoba doświadczyła zastraszania, a była nią córką redaktora naczelnego "Newsweeka". Tomasz Lis poinformował o tym na Twitterze. 

Zobacz wideo Joanna Opozda namierzyła hejterkę. "Nie mogłam uwierzyć, że ktoś może pisać tak obrzydliwe rzeczy"

Córka Tomasza Lisa dostała groźby śmierci. "Źle się bawicie, łajdacy"

Pola Lis to starsza córka Tomasza Lisa, która poszła w ślady sławnych rodziców i jakiś czas temu podjęła współpracę z "Przeglądem Sportowym". 

Do mojej starszej córki przed chwilą ktoś zadzwonił, grożąc, ze wkrótce zostanie zamordowana (całość okraszona bluzgami). Źle się bawicie, łajdacy. Nikogo nie wystraszycie ani nie zastraszycie. Budzicie wyłącznie bezbrzeżne obrzydzenie - napisał Tomasz Lis.

Niedługo potem dziennikarz opublikował zdjęcie z 26-letnią córką, które podpisał "you never walk alone". Cieszymy się, że Pola Lis może liczyć na wsparcie taty.

Mamy nadzieję, że podobne telefony już się nie powtórzą, a hakerzy w końcu zostaną złapani i poniosą odpowiednią karę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.