Leniwy poranek Agnieszki Kaczorowskiej z córkami na łóżku. Bez makijażu, z nieładem na głowie. "Beztrosko i radośnie"

Agnieszka Kaczorowska niedzielny poranek spędziła w łóżku, bawiąc się z dziećmi. Wszystko postanowiła uwiecznić na zdjęciach. Pozowała do nich w naturalnej wersji.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela: Przy jednym dziecku był high life

Agnieszka Kaczorowska skupia się w ostatnim czasie głównie na wychowywaniu córek. Przy dwóch pociechach roboty jest co niemiara. Mimo ciągłego pędu widać jednak, że macierzyństwo sprawia jej dużo szczęścia. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia z Emilką i Gabrysią!

 

Anna Dereszowska przeszła sporą metamorfozę. Fani nie są zachwyceniAnna Dereszowska przeszła sporą metamorfozę. Fani bezlitośni

Leniwy poranek Agnieszki Kaczorowskiej z córkami na łóżku. Bez makijażu, z nieładem na głowie. "Beztrosko i radośnie"

W ostatnim poście Agnieszka Kaczorowska postanowiła podzielić się z obserwującymi wyjątkowym momentem z leniwego, niedzielnego poranka. Mimo że gwiazda ledwo zdążyła otworzyć oczy, to z szerokim uśmiechem witała dzień - przytulając się z córkami. Gwiazda mimo potarganych włosów i braku makijażu postanowiła udostępnić zdjęcia. Naturalna wersja aktorki spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów.

Super! Takie poranki jak ten wasz dzisiejszy są bardzo potrzebne od czasu do czasu. Beztrosko i radośnie... Pozdrawiamy.
Lubię takie leniwe poranki z dzieciakami. To takie święto miłości. Ja do dziś pamiętam właśnie to z dzieciństwa. I to zdecydowanie wspomnienie, do którego mocno się uśmiecham.
Takie poranki są najlepsze.
 

Choć chwile Agnieszki Kaczorowskiej z dziećmi przedstawione na zdjęciach wyglądają uroczo, to jednak post przeznaczony był reklamie. Gwiazda poświęciła większą część wpisu współpracy z marką. Poruszała kwestie śpiworów dla dzieci. Fani jednak nie odebrali tego jako nieszczere, ponieważ przyzwyczajeni są do influecerskiej pracy aktorki.

Love Island"Love Island". Uczestniczka programu pokazała zdjęcia z USG. "Będę mamą!"

ZOBACZ TEŻAgnieszka Kaczorowska ma problemy przy karmieniu piersią młodszej córki. "Muszę zmieniać plany"

Więcej o: