"Love Island". Uczestniczka programu jest w ciąży. Pokazała zdjęcia USG. "Będę mamą!"

Test z pozytywnym wynikiem i zdjęcia z USG. Tak uczestniczka "Love Island" dała znać fanom, że jest w ciąży. Wygląda na bardzo szczęśliwą.

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Laura Sieka z "Love Island" zostanie mamą. Uczestniczka programu podzieliła się tą informacją z fanami na Instagramie. Sieka nie jest już z Maćkiem, z którym stworzyła związek na "wyspie miłości". Teraz jej partnerem jest miłośnik dobrego jedzenia, crossfitu i tatuaży, który na Instagramie ma nick Mr. Baltazar. To właśnie on jest przyszłym tatą.

Zobacz wideo "Love Island". Adrian i Aleksandra planują ślub? "Chciałbym, żebyśmy powiedzieli sobie ‘tak’ oficjalnie"

Wiktoria Sypucińska, Magdalena Pyznar, Eliza TrybałaPo dawnych uczestniczkach "Warsaw Shore" nie ma śladu. Kto przeszedł największą metamorfozę?

"Love Island". Laura zostanie mamą

Uczestniczka programu zrobiła wszystko, żeby jej fani nie mieli wątpliwości. Laura Sieka spodziewa się dziecka i jest z tego powodu bardzo dumna. Na Instagramie opublikowała posta, w którym pokazała pozytywny test ciążowy.

Hej tatusiu! Ja już rosnę. Kocham cię!
 

Żeby jednak informację potwierdzić na 100 procent, znana z "Love Island" miłośniczka fitnessu na InstaStories wrzuciła też zdjęcia z USG oraz filmik, który podpisała:

Będę mamą!

Para nie spotyka się długo, ale najwidoczniej informacja o ciąży bardzo ucieszyła Siekę. Przyszła mama ma 22 lata.

Laura Sieka z 'Love Island' jest w ciążyLaura Sieka z 'Love Island' jest w ciąży screen - InstaStories

Kim jest partner Laur z "Love Island"?

O mężczyźnie, z którym Laura zdecydowała się na dziecko, jeszcze niewiele wiadomo. Kilka miesięcy temu Laura pokazała zdjęcie z nim na Instagramie.

Ola i Armando"Love Island". Ola i Armando otwarcie opowiedzieli o swojej relacji

W 22 rok życia wchodzę z przytupem! Najpiękniejszym prezentem urodzinowym było pojawienie się tego pana w moim życiu! - napisała.
 

Wygląda na to, że łączy ich wiele wspólnych pasji. Chętnie spędzają razem czas na siłowni. Z materiałów, które Laura publikuje na InstaStories, wynika, że doskonale się razem bawią. Żeby podkreślić więź z ukochanym, zmieniła swój nick na Instagramie na Mrs. Baltazar.

Więcej o: