Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela szczerze o życiu z dwójką dzieci. "Przy jednym był high life"

W tym roku Agnieszka Kaczorowska urodziła drugą córkę. W rozmowie z reporterem Plotka opowiedziała, jak od tamtej chwili zmieniło się życie jej rodziny.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl. 

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą skomplikowany rok. Kilka miesięcy temu aktorka wywołała prawdziwą burzę. Podjęła temat akceptowania własnych niedoskonałości i "trendu na ich promowanie" oraz skrytykowała "skrajne pojmowanie ruchu body positive", co odbiło się szerokim echem w mediach, a wiele znanych osób nie szczędziło jej krytycznych słów. Jej życie osłodziło przyjście na świat drugiego dziecka.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela: Przy jednym dziecku był high life

Kaczorowska i Pela szczerze o życiu z dwójką dzieci

Agnieszka Kaczorowska urodziła drugą córkę pod koniec lipca 2021 roku. W rozmowie z Cezarym Wiśniewskim aktorka i jej mąż Maciej Pela opowiedzieli, jak od tamtej chwili zmieniło się ich życie.

Wszystko się zmieniło. Mamy dwa razy więcej obowiązków. Mogło się wydawać, że przy jednym dziecku jest dużo pracy, a gdy jest dwójka, wiemy, że wcześniej było łatwo - przyznała Kaczorowska.
Wszystko się zintensyfikowało. Przy jednym dziecku był high life, urlopy, wakacje, chillout - dodał Pela.

Małżeństwo zdradziło także, jak Emilka sprawuje się w roli starszej siostry.

Jest bardzo opiekuńcza i troskliwa. Widać, że jest bardzo zakochana w swojej młodszej siostrze. Ma dopiero dwa lata, więc  niczego od niej nie wymagamy. Staramy się poświęcać jej bardzo dużo czasu - powiedziała aktorka.

Agnieszka Kaczorowska to profesjonalna tancerka, a jednocześnie aktorka, która sławę zdobyła dzięki występom w serialu "Klan". Czy oczekuje, że córki pójdą w jej ślady?

Chcemy, żeby dziewczynki miały pasję. To jedyny pewnik. Pasja uskrzydla, motywuje i daje siłę do działania - powiedziała Kaczorowska w rozmowie z reporterem Plotka.

Małżeństwo zaznaczyło, że na pewno nie będzie dyktować córkom, czym mają się pasjonować. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.