Agnieszka Kaczorowska na Wielkiej Gali Plejady postawiła na błysk. Byłoby nudno, gdy nie jeden element

Na tegorocznej "Wielkiej Gali Gwiazd Plejady" królowały cekiny. Błyszczała Karolina Pisarek i Doda. Kreację w podobnym klimacie miała także Agnieszka Kaczorowska.

Więcej o imprezach show-biznesowych z udziałem gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela zrobili sobie wychodne. Para pojawiła się na "Wielkiej Gali Gwiazd Plejady". Aktorka już od jakiegoś czasu przygotowywała się do tego wyjścia. Jak zaprezentowała się na wydarzeniu?

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje trzecią rocznicę ślubu na balkonie

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na "Wielkiej Gali Gwiazd Plejady"

Agnieszka Kaczorowska w niedzielny wieczór nagrała InstaStories i poinformowała, że odwiedziła ją stylistka, Jolanta Czaja-Przesmycka, która przyniosła kilka kreacji. Na relacji można było zauważyć błyszczącą mini z długim rękawem, długą suknię z beżowego tiulu z czarnym ozdobnym paskiem i różową suknię bez ramiączek.

Okazuje się, że ostatecznie aktorka wybrała jeszcze inną kreację. Na imprezie zjawiła się w srebrnej, błyszczącej sukni z dużym rozcięciem na nodze. Kreacja została pokryta cekinami oraz piórami na jednym ramieniu. Co ciekawe, na stylizacje w podobnym klimacie postawiły także Karolina Pisarek oraz Doda

ZOBACZ: Doda na "Gali Plejady" niczym syrena! Artystka w tej kreacji wygląda, jakby dopiero wyszła z wody. Odważnie, ale z klasą

Agnieszka Kaczorowska już z samego rana oddała się zabiegom pielęgnacyjnym i upiększającym, co relacjonowała na Instagramie. Wybrała się na pedicure, a następnie odwiedziła ją w domu makijażystka oraz fryzjer. Przyznała, że przygotowanie się wcale nie należało do łatwych.

Szykowanie się na jakiekolwiek wyjście z dwoma dziewczynami w pobliżu zajmuje dwa razy więcej czasu - wyznała na InstaStories.

Jak prezentowały się inne gwiazdy na gali? Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.