"Królowa mody przybyła". Była sławną gimnastyczną, teraz zachwyciła kreacjami na igrzyskach olimpijskich

Igrzyska olimpijskie trwają w najlepsze. Okazuje się, że zagraniczne media rozpisują się nie tylko o uczestnikach tegorocznej imprezy. Uwagę skradła też była gimnastyczka, Nastia Liukin, która przeszła na sportową emeryturę i została instagramerką.

Nastia Liukin ma 31 lat i wiele sukcesów na swoim koncie. Amerykańska gimnastyczka sportowa rosyjskiego pochodzenia w 2008 roku zdobyła złoty medal podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie, w konkurencji wielobój indywidualny. Z igrzysk wróciła wówczas także z trzema srebrnymi medalami i jednym brązowym. Liukin jest też podwójną złotą medalistką mistrzostw świata odbywających się w Melbourne w 2005 roku. Dwa złote medale zdobyła także podczas mistrzostwa świata w 2007 roku.

Niestety, Liukin musiała przejść na sportową emeryturę. Jej kariera gimnastyczna dobiegła końca po próbach olimpijskich w 2012 roku. Ostatniego wieczoru zawodów spadła z poprzeczek, ale wstała, by kontynuować swój występ. Okazuje się jednak, że nie pozwoliła o sobie zapomnieć. 

Nastia LiukinNastia Liukin Fot. DARRON CUMMINGS / AP Photo/ East News

Filmowe epizody

Nastia Liukin nie mogła pogodzić się z faktem, że jej sportowa kariera zakończyła się, więc próbowała swoich sił w show-biznesie.  

Spełnisz swoje życiowe marzenie w wieku 18 lat - nie zrozum mnie źle, to niesamowite - ale co później masz robić? Jaką drogę teraz wybrać? Wiedziałam, że mam przed sobą resztę życia i to było przerażające. Pogubiłam się - mówiła po zakończeniu kariery sportowej. 

Liukin starała się więc być stałą bywalczynią czerwonych dywanów. Miała nawet na swoim koncie epizod w serialu "Za wszelką cenę". Wzięła udział także w 20. edycji amerykańskiej odsłony "Tańca z Gwizdami" oraz w show "American Ninja Warrior".

Nastia LiukinNastia Liukin O'Connor/AFF-USA.com/ ONS

Korespondentka sportowa i gwiazda Instagrama

W końcu była gimnastyczka odnalazła się w nowej roli. Została korespondentką zarówno letnich, jak i zimowych igrzysk olimpijskich. Ponadto odkryła Instagrama i to był strzał w dziesiątkę. Liukin szybko spodobało się życie instagramerki. Nic dziwnego, media zaczęły znów się rozpisywać na jej temat.

Królowa mody 

Podczas tegorocznych igrzysk olimpijskich w Tokio została nawet okrzyknięta królową mody

Przybyła królowa mody. Kto jest gotowy na stylizacje, które Nastia Liukin zaprezentuje na igrzyskach w Tokio? - czytamy na Twitterze organizatorów eventu.

I faktycznie Nastia Liukin nie boi się śmiałych kolorów i niebanalnych połączeń. 

Nastia LiukinNastia Liukin Fot. Instagram/ nastialiukin

Nastia Liukin jest obecnie najlepiej ubraną, najbardziej stylową i elegancką kobietą w telewizji - zachwycają się internauci. 

Furorę zrobiła także w różowej, bardzo dziewczęcej sukience.

Nastia LiukinNastia Liukin Fot. Instagram/ nastialiukin

Złoty medal za stylizację - chwalą fani.

Igrzyska zaczęły się 23 lipca, a Nastia Liukin zdążyła już zaprezentować się w kilku kapitalnych kreacjach. Zobaczcie sami. 

Nastia LiukinNastia Liukin Fot. Instagram/ nastialiukin

Nastia LiukinNastia Liukin Fot. Instagram/ nastialiukin

Nastia LiukinNastia Liukin Fot. Instagram/ nastialiukin

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.