Karolina Małysz-Czyż miała suknię ślubną od polskiej projektantki. Znana jest cena kreacji

Karolina Małysz-Czyż w ważnym dla siebie dniu miała suknię ślubną z atelier Patrycji Kujawy. Wiadomo, jak jest cena tej kreacji.

Karolina Małysz-Czyż i Kamil Czyż od tygodnia są małżeństwem. Ważna dla obojga uroczystość odbyła się w sobotę 4 września, a po złożeniu przez parę przysięgi wszyscy bawili się na dwudniowym góralskim weselu. Dzięki publikowanym w mediach społecznościowych zdjęciom można było zobaczyć ślubne kreacje panny młodej. Wiadomo, ile kosztowała jedna z nich.

Zobacz wideo Adam Małysz zdradza kulisy wesela córki. "Czysta wódka z wodą"

Ile kosztowała suknia ślubna Karoliny Małysz-Czyż?

Podczas relacji ze ślubów znanych osób uwagę mediów zawsze przykuwają stroje panien młodych. Nie inaczej było również w przypadku jedynej córki Adama Małysza. Tego ważnego dnia zaprezentowała się ona w kreacji autorstwa Patrycji Kujawy. Podczas rozmowy z "Party" projektantka zdradziła więcej szczegółów na temat pracy nad suknią Karoliny Małysz-Czyż.

Została uszyta z ok. 40 metrów tkanin i tiulu włoskiego. Zdobiona ręcznie kwiatami i kamykami - czytamy na internetowej stronie magazynu.

Serwis podaje również, że cena tego konkretnego modelu to, bagatela, osiem tysięcy złotych, a panna młoda miała zamówić go jesienią ubiegłego roku i kilka razy pojawiła się w Warszawie na przymiarkach.

 

Świeżo upieczeni małżonkowie wybrali się w podróż, z której kadry pojawiły się w mediach społecznościowych. Zakochana para wypoczywa na Santorini, gdzie może liczyć na piękną, słoneczną pogodę. Wiadomo również, jaki prezent rodzice Karoliny Małysz-Czyż wręczyli jej i Kamilowi Czyżowi z okazji ślubu. Podczas rozmowy z reporterem Plotka były skoczek narciarskich wspomniał o talonie na zakup wymarzonego mieszkania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.