Karolina Małysz poleciała w podróż poślubną. Podzieliła się pierwszymi kadrami. Wiadomo, gdzie odpoczywa z mężem

Karolina Małysz już może odpocząć po weselu i zrelaksować się u boku męża. Para poleciała w podróż poślubną. Wiadomo, gdzie odpoczywają.

Córka Adama i Izy Małyszów nie czekała długo z podróżą poślubną. Wraz z mężem wybrała się w nią już tydzień po weselu. W mediach społecznościowych podzieliła się pierwszymi kadrami z wypoczynku. Mają piękne widoki!

Zobacz wideo Co Adam Małysz z żoną podarowali córce z okazji ślubu?

Karolina Małysz poleciała w podróż poślubną. Podzieliła się pierwszymi kadrami. Wiadomo, gdzie odpoczywa z mężem

W ubiegły weekend Karolina Małysz wyszła za mąż. Informacja o tym, że wzięła ślub, pojawiła się w mediach dopiero po fakcie. Kilka godzin po ceremonii i weselu w sieci zaczęły pojawiać się kolejne szczegóły tej imprezy. Państwo młodzi i goście bawili się w Szczyrku, a na wydarzeniu pojawiła m.in. Justyna Żyła spokrewniona z rodziną Małyszów. Nieco szczegółów zdradzili także rodzice panny młodej. Adam Małysz podzielił się nie tylko, informacją o tym, że wraz z żoną podarowali córce i jej mężowi "talon" na mieszkanie. Powiedział też, jak wyglądała zabawa.

ZOBACZ: Adam Małysz zdradza szczegóły wesela córki. "Wódka z wodą". Drugiego dnia pojawił się gość specjalny [PLOTEK EXCLUSIVE]

Tydzień po hucznym weselu Karolina z mężem Kamilem, udali się w podróż poślubną. Córka Małyszów pochwaliła się tym w mediach społecznościowych, gdzie na InstaStories zamieściła już relację z wypadu. Ze znacznika z lokalizacją dowiadujemy się, że para odpoczywa na Santorini. Karolina już kilka razy publikowała na Instagramie zdjęcia z różnych wypadów i w opisie swojego profilu zaznacza, że kocha podróżować. Być może Santorini nie jest jedynym miejscem, które odwiedzą podczas podróży poślubnej?

Karolina Małysz w podróży poślubnejKarolina Małysz w podróży poślubnej Instagram/karolina_malysz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.