Jennifer Lopez gondolą przez Wenecję. Pozowała dla Dolce & Gabbana. Ta suknia? Dzieło sztuki

Jennifer Lopez wzięła udział w sesji zdjęciowej, przemierzając gondolą kanały Wenecji. Gwiazda wzbudziła sensację wśród przebywających w mieście turystów. Uwagę zwróciła suknia projektu Dolce & Gabbana, nawiązująca do włoskiego miasta.

Jennifer Lopez przebywa obecnie w Wenecji, gdzie razem z Benem Affleckiem przyleciała na Międzynarodowy Festiwal Filmowy. To właśnie tam odbył się premierowy pokaz produkcji Ridleya Scotta "Ostatni pojedynek", którego współtwórcą jest nowy partner gwiazdy. Artystka, korzystając z okazji pobytu w "mieście na wodzie", nie próżnuje i dba również o własne interesy. Do nich zalicza się współpraca z domem mody Dolce & Gabbana, której efekty możemy podziwiać już dziś. Piosenkarka wzięła bowiem udział w sesji zdjęciowej w samym środku miasta - przemierzając jego kanały gondolą. 

Małgorzata Rozenek pokazuje dom rodzicówMałgorzata Rozenek pokazała fanom dom rodziców. Robi wrażenie

Jennifer Lopez na przejażdżce gondolą po Wenecji

J.Lo zapozowała dla włoskiego domu mody w okazałej sukni bez ramion z niezwykłym nadrukiem nawiązującym właśnie do Wenecji. Wiecznie młoda gwiazda prezentowała się zjawiskowo - nic dziwnego, że jej obecność wzbudziła sensację wśród odwiedzających miasto turystów. Na filmikach zarejestrowanych przez fotoreporterów widzimy, że aktorka z pełną swobodą i entuzjazmem odpowiada na wyrazy uznania od zwiedzających rodzin. 

 
 

Meghan Markle, Trevor EngelsonPierwszy ślub Meghan. Skręty z marihuaną, tańce w samej bieliźnie i litry alkoholu

Pobyt Lopez i Afflecka w Wenecji budzi wiele emocji i odznaczył się jako ważny medialny moment dla ich relacji. To właśnie tam oficjalnie zaprezentowali się na ściance jako para - pierwszy raz od ich "debiutu" w 2002 roku. Na festiwalu w Wenecji Jennifer postawiła na długą dopasowaną, białą suknię z głębokim dekoltem, a Ben na klasyczny garnitur. Na ściance na nowo zakochana para nie szczędziła sobie czułości. Chętnie przytulali się i całowali przed reporterami, budząc sensację wśród zgromadzonych.  

Więcej o: