Pierwszy ślub Meghan Markle. Skręty z marihuaną, tańce w samej bieliźnie i litry alkoholu. Wyciekły zdjęcia z wesela

W 2011 roku Meghan Makrle poślubiła producenta telewizyjnego Trevora Engelsona. Po latach wychodzą na jaw kolejne szczegóły wesela. Są też zdjęcia.

Zanim Meghan Markle poślubiła księcia Harry'ego i namieszała na brytyjskim dworze, była już raz mężatką. W 2011 roku powiedziała sakramentalne "tak" producentowi telewizyjnemu - Trevorovi Engelsenowi. Para poznała się jeszcze w 2004 roku, gdy Meghan była zaledwie 23-letnią, początkującą aktorką, a Trevor już prężnie działającym producentem. To właśnie on zatrudnił ją w serialu "Suits". Meghan i Trevor zaręczyli się w 2010 roku, a rok później urządzili wesele na Jamajce. Jak się bawili? Na jaw wychodzą nowe fakty i zdjęcia z uroczystości.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Pierwszy ślub Meghan Markle. Skręty z marihuaną, tańce w samej bieliźnie i litry alkoholu. Wyciekły zdjęcia z wesela

Jak dowiadujemy się z "Onet Styl" wesele Meghan i Trevora odbyło się na Jamajce, a dla gości zarezerwowano cały hotel Jamajka Inn. Już na samym początku było dość oryginalne, ponieważ wśród upominków, które czekały na nowożeńców i gości, u boku jamajskich przekąsek znalazły się skręty wypełnione marihuaną.

 

Ponoć goście szybko pozbyli się weselnych kreacji i wskoczyli w bikini, a niektórzy nawet pozbyli się wszystkich strojów i ruszyli do baru oraz na parkiet. Ówczesna druhna Meghan - Ninaki Priddy w jednym z wywiadów przyznała, że był to najlepszy dzień w życiu jej przyjaciółki.

Byłam jej druhną. Byłyśmy przyjaciółkami od drugiego roku życia i Meg zawsze powtarzała, że jej największą aspiracją w życiu było wyjście za mąż - mówiła.
 

Mimo hucznego wesela związek Meghan i Trevor nie przetrwał próby czasu. Rozwiedli się w 2013 roku.

Książę Harry, Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle wygwizdani przez całą salę

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Socha świętuje trzecie urodziny syna. Nie zabrakło tortu z motywem z ulubionej bajki Stasia. "Jestem w nim zakochana coraz bardziej"

Więcej o: