Małgorzata Socha świętuje trzecie urodziny syna. Nie zabrakło tortu z motywem z ulubionej bajki Stasia. "Jestem w nim zakochana coraz bardziej"

Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie post z okazji urodzin syna. Pokazała też tort, jaki dostał Staś.

Małgorzata Socha jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Najstarsza Zofia ma osiem lat i niedawno rozpoczęła kolejny rok szkolny. Jest też czteroletnia Barbara oraz Stanisław. To właśnie on był w sobotę w centrum uwagi.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha pokazała salon. Dominują jasne barwy i nowoczesne meble

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankę

Małgorzata Socha świętuje trzecie urodziny syna

Małgorzata Socha z okazji trzecich urodzin syna zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać tort przygotowany dla trzylatka. Widać, że chłopiec jest fanem pewnej popularnej bajki. Dwupiętrowy tort zwieńczony był postacią szczeniaka Chase'a w policyjnym stroju. Należy on do ekipy "Psiego Patrolu". Było dużo błękitnej masy marcepanowej, czerwona dekoracja z imieniem solenizanta  i oczywiście trzy świeczki, które Staś koniecznie musiał zdmuchnąć. Aktorka opatrzyła zdjęcie wzruszającym wpisem na temat dorastania dzieci.

Każde kolejne urodziny to dla mnie ogromne emocje, pewnie jak dla każdego rodzica. Uświadamiają, jak szybko leci czas i jak szybko te małe szkraby rosną. A ja każdego dnia jestem w nim zakochana coraz bardziej, wprost proporcjonalnie do wieku - napisała wzruszona mama.
 

W komentarzach nie zabrakło życzeń dla Stasia oraz słów podziwu dla tak pięknego tortu.

Sto lat Stasiu.
Oczywiście wszystkiego najsłodszego - pisali fani aktorki.

My również dołączamy urodzinowych życzeń dla Stasia.

Małgorzata Socha z powodzeniem łączy życie prywatne z zawodowym. W ostatnim czasie wróciła do roli Violetty Kubasińskiej w kontynuację serialu TVN "BrzydUla". Gra też w cieszącym się popularnością serialu "Przyjaciółki", gdzie towarzyszą jej Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska.

Małgorzata SochaSocha szaleje na plaży. Grażyna Wolszczak nie dowierza: Jak można być tak zgrabnym?!

Więcej o: