Małgorzata Socha relaksuje się, czytając książkę. Przy okazji pokazała salon. Dominują jasne barwy i nowoczesne meble

Małgorzata Socha wrzuciła kilka nowych zdjęć na Instagram. Postanowiła zaprezentować fanom, jak wygląda jej salon. Jest bardzo stylowy!

Małgorzata Socha aktywnie działa social mediach. Na swoim Instagramie dzieli się z obserwatorami zarówno kadrami z życia zawodowego, jak i prywatnego. Teraz pokazała, jak relaksuje się w wolnym czasie. Aktorka przy okazji zaprezentowała wnętrze salonu. Wystrój zachwyca.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha zawsze prezentuje się stylowo i elegancko, ale nie tym razem

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankę

Małgorzata Socha pokazała salon

Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie, na którym pozuje, siedząc na dużej, szarej sofie. Aktorka ma na sobie dżinsowe spodnie i szary sweter. Tuż za nią ułożone są kontrastujące poduszki. Jedna czarna, druga we wzór zwany pepitką. We wnętrzu dominują jasne barwy. Ścianę zdobi nowoczesny obraz, a stół lampa o geometrycznym kształcie. Na zdjęciu widzimy też dwuskrzydłowe drzwi, które prowadzą na taras. Z opisu zamieszczonym pod zdjęciem wynika, że kiedy Socha już wygospodaruje czas dla siebie, znajduje wytchnienie odpoczywając na kanapie i delektując się interesującą lekturą.

Nie jest łatwo znaleźć wolny czas na swoje przyjemności w domu pełnym dzieci, a co za tym idzie, pełnym obowiązków. Ale jak już uda mi się go wygospodarować, najchętniej sięgam po dobrą lekturę lub ulubiony serial.
 

Małgorzata SochaSocha kompletuje szkolną wyprawkę dla dzieci. W tle widać pokój jej pociech

Obserwatorki wczuły się w klimat zdjęcia i nie tylko przyznały Gosi rację, że czytanie książek to świetny sposób na relaks, ale także zaznaczyły, że na fotografii przydałyby się jeszcze dwa przedmioty - herbata i koc.

Przy takiej pogodzie to tylko książka, herbatka i kocyk.
Brakuje tylko do tego ciepłej herbaty i kocyka.
Zgadzam się w pełni. Ja też w wolnej chwili staram się czytać.

A wam? Jak podoba się wnętrze salonu Małgosi?

Więcej o: