Małgorzata Socha kompletuje szkolną wyprawkę dla dzieci. W tle widać pokój jej pociech

Małgorzata Socha jest gotowa na wysłanie dzieci do szkoły po wakacjach. Zaprezentowała, co znalazło się w ich wyprawce, a przy okazji pochwaliła się pokojem dziecięcym.

Już za moment koniec wakacji, a dzieci wrócą do nauki. Małgorzata Socha, która jest mamą trójki pociech, postanowiła nie czekać na ostatnią chwilę. Już gromadzi potrzebne do szkoły przybory, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Przy okazji pokazała pokój dzieci.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci

Małgorzata Socha kompletuje szkolną wyprawkę dla dzieci. W tle widać pokój jej pociech

Małgorzata Socha ma troje dzieci - Zofię, która ma osiem lat, cztery lata młodszą Barbarę oraz Stanisława, który urodził się w 2018 roku. Aktorka czasem publikuje zdjęcia z pociechami, ale tak, by nie pokazywać ich wizerunku. Choć ukrywa w mediach twarze dzieci, to czasem opowiada o nich w wywiadach lub dodaje wpisy, w których pisze o macierzyństwie i wychowywaniu dzieci. 

Ostatnio poinformowała, że już zabrała się za organizowanie wyprawki szkolnej dla dzieci. Ma już m.in. plecak, piórnik i artykuły plastyczne. Wszystko to zaprezentowała, siedząc na szarym dywanie w białe grochy w dziecięcym pokoju. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak aktorka go urządziła. 

W jasnym pomieszczeniu znalazło się welurowe łóżko i ozdobne poduszki z tego samego materiału. Nie brakuje też zabawek. Są pluszowe maskotki, spory domek dla lalek, a także szachy. W pokoju znalazł się także mały stolik, a także kolorowe skrzynki. Socha już kiedyś pokazała ten pokój, a wówczas można było zobaczyć, że jedna ze ścian udekorowana jest biało-zieloną tapetą. Choć w pokoju przewija się kilka kolorów, to wszystko idealnie do siebie pasuje i tworzy bardzo przytulne wnętrze. 

Podoba wam się ten pokój?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.