Małgorzata Socha szaleje na plaży. Grażyna Wolszczak nie dowierza. "Jak można być tak zgrabnym?! Na dodatek po tylu dzieciach"

Małgorzata Socha bawi się na wakacjach nad morzem. Wrzuca zdjęcia do sieci, a koleżanki z branży nie mogą wyjść z zachwytu. Cóż za sylwetka!

Małgorzata Socha od kilku dni wypoczywa nad polskim morzem. Oczywiście nie obyło się bez zdjęć na plaży - aktorka wrzuciła kilka ujęć w dole od kostiumu i luźno zawiązanej koszulce. Znane koleżanki zasypały ją pod postem miłymi komentarzami. To fakt, Socha ma piękną sylwetkę!

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankę

Małgorzata Socha w kostiumie na plaży. Wolszczak, Bohosiewicz, Przetakiewicz zachwycone  

Małgorzata Socha jest mamą trojga dzieci - ośmioletniej Zosi, czteroletniej Barbary i trzyletniego Stasia. Ostatnio koleżanki z branży i internauci zwrócili uwagę na jej świetną figurę, gdy szalała na plaży - spacerowała i podskakiwała, co zostało uwiecznione na zdjęciach. Widać umięśniony i opalony brzuch oraz nogi. Jej dziewczęca uroda sprawia, że wygląda też bardzo świeżo.

Wczoraj szukałam pogody… No i proszę, znalazłam - pisze aktorka.
 

Nie trzeba było długo czekać na komentarze pełne zachwytów nad jej figurą. 41-letnia aktorka po trzech ciążach wygląda pięknie. Bez wątpienia taka sylwetka to efekt zdrowego stylu życia i ćwiczeń.

To jest aż nieprzyzwoite. Jak można być tak zgrabnym?! Na dodatek po tylu dzieciach - pisze Grażyna Wolszczak.
Świetnie wyglądasz - dodała Joanna Przetakiewicz.
Nie da się polubić dwa razy - dodała Maja Bohosiewicz.

Oczywiście nie ma przymusu, by ciało wyglądało w określony sposób, ale komplementów nigdy za wiele. Szczególnie, że Socha ciężko i bardzo regularnie pracowała nad swoją sylwetką.

Zobacz też: Andrzej i Agata Dudowie wybrali się na długi urlop. Bawią się w najlepsze. "Prezydent ujeżdżał wodnego rumaka"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.