Małgorzata Socha na planie show TVN. Pochwaliła się zdjęciem, a my patrzymy na jej strój. Taką marynarkę ma Doda i Joanna Krupa

Małgorzata Socha jest zaangażowana w kolejny projekt. Uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała zdjęcie z planu programu stacji TVN. Naszą uwagę zwrócił jej strój.

Małgorzata Socha nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Aktorka od długiego czasu gra w serialu "Przyjaciółki", a także "Na wspólnej". Występuje w reklamie jednego ze sklepów meblowych, a także reklamowała biżuterię. Teraz przed nią kolejne wyzwanie. Zasiądzie w jury programu rozrywkowego w TVN.

Katarzyna Glinka, Małgorzata Socha, Magda Margulewicz i Weronika Książkiewicz na starym zdjęciu Glinka, Socha, Margulewicz i Książkiewicz na zdjęciu sprzed 15 lat

Zobacz wideo Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci

Małgorzata Socha w jury "Top Model"

Jesienią na antenie TVN zobaczymy dziesiątą edycję programu "Top Model". Prace nad nową serią już trwają, a osoby związane z tą produkcją często pokazują w mediach społecznościowych nagrania zza kulis. Okazuje się, że w nadchodzącej edycji zobaczymy też Małgorzatę Sochę. 

W każdej edycji są zapraszani goście specjalni, którzy pomagają uczestnikom w przygotowanych dla nich zadaniach. Być może aktorka na koniec odcinka gościnnie zasiądzie też w jury i oceni efekty ich pracy na planie? Tego dowiemy się już za kilka miesięcy, bo niestety ze zdjęć Małgorzaty Sochy nie da się wywnioskować, czym dokładnie zajmowała się na planie.

Aktorka podzieliła się dwoma fotkami. Na jednej z nich pozuje z Marcinem Tyszką, z którym wielokrotnie miała okazję współpracować, a na drugiej zaprezentowała swoją stylizację. Wygląda na to, że ten odcień zielonego pokochały gwiazdy. Niemal identyczną marynarkę w takim kolorze miała już na sobie Doda, a także Joanna Krupa.

ZOBACZ: Doda w zielonej marynarce. Wcześniej miała ją na sobie Joanna Krupa, a pstrokate dodatki zrobiły robotę. "Zjawiskowa"

Z wizytą na planie @topmodelpolskatvn - napisała Małgorzata Socha.
 

W komentarzach nie zabrakło komplementów pod adresem aktorki.

Cudownie wyglądasz.
Pięknie ci w tym kolorze.
Pani Gosiu, jak milion dolarów - czytamy.

Podoba wam się jej stylizacja?

Małgorzata Socha Socha rzadko pokazuje rodzinne zdjęcia, ale teraz pochwaliła się bratem

Więcej o: