Małgorzata Socha rzadko pokazuje rodzinne zdjęcia, ale teraz pochwaliła się bratem. Z Piotrem łączy ją szczególna więź. "Krył mnie"

Małgorzata Socha opowiedziała o szczególnej więzi, jaka łączy ją z bratem Piotrem, a Małgorzata Rozenek nieraz chwaliła się odnoszącym sukcesy bratem. Które z gwiazd mówią o udanych relacjach z rodzeństwem?

Wiedzieliście, że Ewa Chodakowska ma o kilkanaście lat starsze siostry, a brat Małgorzaty Rozenek jest słynnym tancerzem? Przedstawiamy wam rodzeństwo wybranych polskich gwiazd.

Gwiazd Dzieciom 2021. Narożna, Paulla, Richardson Elegancka Richardson, stylowa Paulla i fioletowa Narożna na pokazie dla dzieci

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankę

Małgorzata Socha i brat Piotr

Małgorzata Socha z ojcem i bratem PiotremMałgorzata Socha z ojcem i bratem Piotrem fot Instagram

Socha zdradziła, że ma szczególną więź ze swoim starszym bratem Piotrem. To właśnie z nim spędzała najwięcej czasu w dzieciństwie i przyznaje, że dzięki niemu był to dla niej dobry okres. Jak mówiła kiedyś w wywiadzie dla "Pani":

Mój tata był pilotem wojskowym, cenił dyscyplinę, porządek i uważał, że w domu należy przestrzegać różnych zasad, na przykład, że dzieci i ryby głosu nie mają. Właściwie to bratu zawdzięczam to, że moje dzieciństwo wspominam bardzo dobrze. Jest starszy o dziewięć lat. Byłam z nim mocno związana, on mnie doskonale rozumiał, bo patrząc na moje rozterki, często widział siebie. Bawił się ze mną, krył mnie, kiedy była taka potrzeba. To on razem ze swoją dziewczyną zabierał mnie do kina.
 

Rodzeństwo do dziś łączą dobre relacje. Wspierają się nawzajem i wspólnie pomagają w opiece nad ojcem, u którego zdiagnozowano chorobę Alzheimera.

Joanna Krupa i siostra Marta

Niewielu pamięta, że Joanna Krupa ma także siostrę, która jakiś czas temu próbowała zaistnieć w show-biznesie. Marta Krupa wzięła udział razem z modelką w reality show "The Real Housewives of Miami", wystąpiła w 13. edycji polskiej wersji "Tańca z Gwiazdami", pojawiła się na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego oraz wydała piosenkę "Limbo".

 

Jakiś czas temu zadecydowała jednak, że nie chce robić kariery w show-biznesie. Jak twierdzi Joanna:

To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, żeby ona w tej branży była i tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci.

Marta Krupa i Joanna KrupaMarta Krupa i Joanna Krupa Kapif

Ewa Chodakowska i starsze siostry

Chodakowska ma dwie siostry - jedna jest starsza o 13, a druga o 11 lat. Jakiś czas temu przyznała na Instagramie, że w dzieciństwie siostry dawały jej dużo luzu i swobody:

Tak... To moje rodzone siostry... Jedna starsza ode mnie o 11, druga 13 lat... Miałam z nimi bajeczne dzieciństwo. Kilka dni po moich narodzinach - w pierwszy dzień po przyjeździe do domu ze szpitala - kołysząc mnie do snu, wywaliły mnie z wózeczka. Dzięki temu od zawsze wolno mi było więcej – dręczone wyrzutami sumienia pozwalały mi na wszystko i tak zostało - napisała na Instagramie.
 

Ewa Chodakowska z siostramiEwa Chodakowska z siostrami fot. Instagram @chodakowskaewa

Małgorzata Rozenek i brat Misha

Michał "Misha" Kostrzewski, brat Rozenek, jest tancerzem. Gwiazda nie raz chwaliła jego umiejętności, tak jak w wywiadzie do "Vivy!":

Jest wybitnym tancerzem. Przez dziesięć lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się też choreografią - opowiadała. 
 

Małgorzata Rozenek z bratemMałgorzata Rozenek z bratem East News

Iga Lis, Taco Hemingway Iga Lis i Taco Hemingway zerwali? Komentarz rapera rozwiewa wątpliwości

Robert Lewandowski i siostra Milena

Milena Lewandowska-Miros, podobnie jak jej brat Robert, od najmłodszych lat interesowała się sportem. Podczas gdy on zaczynał karierę piłkarską, ona zakochała się w siatkówce. Ostatecznie jednak nie zdecydowała się zostać profesjonalną siatkarką, a uczelnianą drużynę zamieniła na własny biznes (to firma szyjąca luksusowe garnitury). I przede wszystkim macierzyństwo - razem z mężem Radosławem wychowuje dwójkę maluchów.

Milena Lewandowska-Miros, Robert LewandowskiMilena Lewandowska-Miros, Robert Lewandowski instagram.com/_rl9/

Więcej o: