Iga Lis i Taco Hemingway rozstali się?! Ostatni komentarz rapera rozwiewa wątpliwości

Iga Lis i Taco Hemingway odnieśli się do plotek, że się rozstali. Wystarczył jeden komentarz rapera, by poznać prawdę.

Iga Lis i Taco Hemingway starają się trzymać informacje o swoim związku z dala od mediów. Nie afiszują się ze swoim uczuciem, co tylko podkręca atmosferę wokół nich. Jednak od czasu do czasu dostarczają fanom emocji, publikując swoje zdjęcia lub zostawiają komentarze na swoich profilach. Niedawno jednak pojawiły się plotki, że się rozstali. Ich ostatnia wymiana zdań uciszy domysły fanów.

Zobacz wideo Kinga Rusin ma świetną figurę

Iga Lis i Taco Hemingway rozstali się?

Wiadomość o tym, że nie są już razem, miała przekazać mediom osoba z ich otoczenia. Nigdy jednak nie pojawiła się oficjalna wersja samych zainteresowanych. Teraz jednak Iga i Taco odnieśli się do tych rewelacji. Jak się okazuje, wszystko między nimi jest w porządku, a ich uczucie jest dalej bardzo silne. Taco złożył ukochanej życzenia z okazji urodzin i przy okazji wyznał jej miłość:

Sto lat, kocham cię - napisał.
 

Iga zareagowała na jego wpis i opublikowała emotkę w kształcie serca. Tym samym udowodnili, że nie ma się co martwić o ich związek, a oni dalej są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Iga Lis i Taco Hemingway

Lis i Hemingway spotykają się od maja 2018 roku. Na początku się ukrywali, jednak z czasem zaczęli coraz chętniej się razem pokazywać i okazywać sobie czułość. Oboje cenią sobie spokój i prywatność, dlatego tak rzadko dostarczają tematów mediom. Pierwsze wspólne zdjęcie zrobiono im podczas Orange Warsaw Festiwal. Taco nie jest zbyt wylewny na temat swojego związku, jednak raz się otworzył. Przyznał wtedy, że jest prawdziwym domatorem i najchętniej siedziałby w mieszkaniu, jednak Iga pomaga mu zmienić nawyki i aranżuje różne aktywności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.