Siostra Joanny Krupy zniknęła z show-biznesu. Modelka zdradziła, co dzieje się z Martą Krupą, a my sprawdziliśmy, jak dziś wygląda

Marta Krupa kilka lat temu próbowała swoich sił w show-biznesie, lecz słuch o niej zaginął. Joanna Krupa zdradziła, że duży wpływ na decyzję siostry o przerwaniu kariery miał jej mąż.

Joanna Kurpa cieszy się dobrą passą w życiu prywatnym. W listopadzie 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Asha jest owocem małżeństwa modelki z Douglasem Nunesem, za którego wyszła w 2018 roku. Nieco mniej pogodna atmosfera panuje w zawodowych relacjach Krupy. Modelka nie szczędziła mocnych słów pod adresem Karoliny Pisarek, która obecnie jest podopieczną byłej menadżerki Joanny. Małgorzata Leitner w rozmowie z Plotkiem odniosła się do wypowiedzi jurorki "Top Model" i zarzuciła jej brak profesjonalizmu.

Siostra Joanny Krupy zniknęła z show-biznesu. Jak dziś wygląda Marta Krupa?

Niewielu pamięta, że Joanna Krupa ma także siostrę, która jakiś czas temu próbowała zaistnieć w show-biznesie. Marta Krupa wzięła udział razem z modelką w reality show "The Real Housewives of Miami", wystąpiła w 13. edycji polskiej wersji "Tańca z gwiazdami" i pojawiła nawet na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Celebrytka dziś nie bryluje na branżowych imprezach i bynajmniej nie jest to spowodowane pandemią koronawirusa.

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

Okazuje się, ze Marta zrezygnowała z medialnej kariery, o czym poinformowała Joanna Krupa w rozmowie z Jastrząbpost:

Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie. Już po tym programie, co robiliśmy razem w Miami - przyznała modelka.
 

W 2017 roku Marta Krupa wyszła za mąż za przystojnego Włocha Marco Andrettiego, który miał znaczący pływ na jej decyzję o pożegnaniu się z show-biznesem:

To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, żeby ona w tej branży była i tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci.
 

Marta przyjęła nazwisko męża, a rok temu powitała na świecie córkę. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda siostra Joanny Krupy. Bardzo się zmieniła?

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA