Te gwiazdy kochają zwierzęta: Grażyna Szapołowska ukradła psa, a pupil Joanny Opozdy ma wyjątkowe zdolności

Psy, koty, a nawet... Zobaczcie sami, jakie okazy hodują w domach Wasze ulubione gwiazdy.
Grażyna Szapołowska z psem Grażyna Szapołowska z psem instagram.com/grazyna_szapolowska

Grażyna Szapołowska

Grażyna Szapołowska jest miłośniczką psów. Aktorka wyjawiła w jednym z wywiadów, że sekretem jej urody jest... pies! Zdradziła również, że kiedyś ukradła psa z cyrku, bo nie mogła patrzeć na jego cierpienie:

"Sekretem mojej urody jest pies. Na przykład regularne spacery. Każdy miał taki moment, że nie przygarnął psa. To czasem wraca w snach. Zawsze miałam zwierzęta. Raz ukradłam psa" - wspomina. "On ciągnął wózek z kaczkami, było mi go żal. Poszłam w nocy i go odwiązałam. Jestem przeciwniczką cyrków, ogrodów zoologicznych, wesołych miasteczek. Te zwierzęta dają nam bezinteresowną miłość".

Margaret Margaret instagram.com/margaret_official

Margaret

Do grona "psiarzy" należy również Margaret. Gwiazda opiekuje się trzema pieskami, które towarzyszą jej niemal wszędzie. Mają za sobą debiut w TVP, występ w teledysku, a teraz także... sesję zdjęciową dla marki Veclaim Jessiki Mercedes. 

Agata Fąk Agata Fąk instagram.com/fagataaa

Agata Fąk

Do grona miłośników zwierząt należy także Agata Fąk. W domu rodzinnym blogerka ma ukochanego pieska - buldożka. W Warszawie hoduje węże. 

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan instagram.com

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Prawdziwymi zwierzolubami są także polscy Beckhamowie. Małgosia i Radzio opiekują się czterema buldożkami. Trzy dziewczyny "panny prosie" i Georgio Majdani mają z nimi, jak u Pana Boga za piecem. Gwiazdorskie małżeństwo nie tylko przygarnęło pod swój dach psy potrzebujące pomocy, ale także udzielają się charytatywnie na rzecz tych czworonogów, które nie miały tyle szczęścia i wciąż nie znalazły domu. Ostatnio nawet zaprojektowali czapki, z których część zysku zostanie przekazana na pomoc pieskom. 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski Joanna Opozda i Antoni Królikowski instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda i Antoni Królikowski

Joanna Opozda i Antoni Królikowski opiekują się dwoma pieskami: sunią Marilyn rasy pomeranian i pieskiem Klasykiem przygarniętym ze schroniska. Oboje również prężnie działają na rzecz zwierząt. Asia niejednokrotnie okazywała ogromne serce bezdomnym pieskom - pomagała znaleźć im dom, ratowała z opresji i udostępnia zbiórki. Ciekawostką jest, że jej suczka Marilyn ma wyjątkowy talent do... otwierania przesyłek! Z najszczerszą radością rozszarpuje papierowe paczki, które dostarczają kurierzy. 

Jessica Mercedes Jessica Mercedes instagram.com/jemerced

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes również przyjęła ostatnio do swojej rodziny nowego, czworonożnego członka. Ta puchata brązowa kulka to Chili. 

Krzysztof Ibisz Krzysztof Ibisz instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz

Psiarzem jest także Krzysztof Ibisz, który oszalał na punkcie swojego przyjaciela. Pies Nicpoń ma własny profil na Instagramie, na którym nazywa swojego opiekuna pieszczotliwie "tateu". Często razem wyjeżdżają i spędzają mnóstwo czasu na zabawie.