Joanna Krupa pokazała odnowiony pokój córki. Jest w nim nawet mały fortepian. "Boże, jak normalnie"

Joanna Krupa pochwaliła się nowym pokoikiem, który umeblowała dla swojej córki. Mała Asha skończyła już roczek.

Na początku listopada córka Joanny Krupy obchodziła swoje pierwsze urodziny. Modelka w szczerym wpisie przyznała, że marzyła o niej przez 41 lat. Gwiazda nie ma problemu z publikowaniem prywatnych zdjęć ze swojego życia, w tym także z małą Ashą. Tym razem gwiazda stacji TVN zaprosiła obserwatorów do odnowionego pokoju dziewczynki. Jest naprawdę pięknie!

Kasia StrussKasia Struss pokazała córeczkę. Dwulatka wzięła udział w kampanii reklamowej

Zobacz wideo Asha towarzyszyła Krupie nawet w pracy

Joanna Krupa odnowiła pokój Ashy

Krupa z okazji pierwszych urodzin swojej córki postanowiła nieco przemeblować jej pokój. Zdecydowała się dodać do niego więcej zabawek, które będą w sam raz dla rocznego dziecka. Joanna oczywiście wszystko pokazała na swoim Instagramie. Na najnowszym zdjęciu pozuje z zadowoloną Ashą.

Moja Asha skończyła już roczek i to najwyższy czas na zmiany w jej pokoiku. Wybrałam nowe mebelki, które idealnie pasują mi do wnętrza. (...) Zdradzę Wam, że ja i moja córeczka jesteśmy zachwycone!
 

W pokoju znajduje się mnóstwo interesujących przedmiotów. Dużą uwagę zwraca kolorowy dywan, na którym Asha z pewnością będzie bawić się swoimi ulubionymi zabawkami. W pomieszczeniu nie zabrakło również miniaturowego fortepianu. Do tego można zauważyć wiele pluszowych zabawek oraz książeczki w języku angielskim.

Robert Lewandowski, QuebonafideLewandowski dostał od Quebonafide "Złotą Piłkę". Raper sam ją zbudował... z klocków LEGO!

Internautom bardzo spodobał się prosty wystrój pokoju.

Boże, jak normalnie.
Piękna dziewczynka, a pokoik cudowny.
Mała Asha ma śliczny pokoik!

Wcześniejszy pokoik małej Ashy wyglądał zupełnie inaczej. Wszystkie meble były w kolorze białym. Joanna zrobiła kawał świetnej roboty!

 

A wam, która wersja pokoju podoba się bardziej?