Joanna Krupa celebruje pierwsze urodziny córki. Dodała na Instagramie poruszający wpis. "Marzyłam o Tobie przez 41 lat"

Dokładnie rok temu na świecie pojawiła się córka Joanny Krupy, Asha-Leigh. Modelka świętuje urodziny dziecka, publikując w mediach społecznościowych krótkie, lecz poruszające życzenia.

Macierzyństwo mocno wpłynęło na medialny wizerunek Joanny Krupy. Odkąd na świecie pojawiła się jej córka Asha, modelka coraz częściej pokazuje swoje naturalne oblicze - dzieli się na Instagramie niereżyserowanymi chwilami z rodziną i prezentuje prawdziwą codzienność zapracowanej rodzicielki. Jurorka "Top Model" wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że posiadanie dziecka było jej ogromnym marzeniem. Joanna wciąż podtrzymuje to zdanie, a szczególnie podkreśliła je w ostatnim wpisie w mediach społecznościowych. 

Joanna Krupa, Marcin TyszkaJoannie Krupie puściły nerwy na planie "Top Model". Oberwało się Tyszce

Joanna Krupa świętuje urodziny Ashy

Asha-Leigh, ukochana pociecha Joanny Krupy, urodziła się dokładnie dwanaście miesięcy temu. Od tego momentu wizerunek małej dziewczynki bardzo często pojawiał się na instagramowym profilu gwiazdy. Modelka między innymi relacjonowała etapy rozwoju córki i chwaliła się pierwszą wizytą Ashy w Polsce. Dziecko towarzyszy Krupie niemal w każdym momencie życia - nawet podczas pracy nad nową edycją programu "Top Model". Nic dziwnego, że pierwsze urodziny małej solenizantki są dla jej mamy bardzo ważnym wydarzeniem. Joanna opublikowała w sieci poruszający wpis.

Marzyłam o Tobie przez 41 lat. Te marzenia się spełniły. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin mój aniołku - czytamy na profilu gwiazdy. 
 

Pod postem Joanny pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i życzeń dla Ashy. Fani Krupy zgodnie twierdzą, że jej córka jest naprawdę uroczą dziewczynką. 

Ale słodka. Sto lat perełko.
Jej, to już rok? Kiedy to zleciało...
Najpiękniejsza dziewczynka, jaką kiedykolwiek widziałam.

Ewelina, Jakub RzeźniczakMama córki Jakuba Rzeźniczaka przerwała milczenie: Mam już dość

My również dołączamy się do życzeń. Zdrowia i uśmiechu dla małej Ashy!

Zobacz wideo Joanna Krupa łączy macierzyństwo z pracą!