Małgorzata Socha poznała męża w wieku 16 lat. A Danuta Stenka? Niektóre gwiazdy nie chwalą się partnerami, a szkoda

Agnieszka Kaczorowska i Monika Richardson chwalą się swoimi ukochanymi w sieci. Są jednak gwiazdy, które zdecydowanie rzadziej i niezbyt chętnie dzielą się tą częścią prywatnego życia. Kto do nich należy?

U niektórych polskich artystów i celebrytów niemal w co drugim wpisie na Instagramie można dopatrzeć się wzmianki o parterze lub partnerce. Zupełnie inaczej jest u Natalii Kukulskiej, Anety Kręglickiej czy Anny Kalczyńskiej. Nawiązanie do związku, już nie mówiąc o wspólnym zdjęciu, to rzadkość...

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Jak wyglądają partnerzy gwiazd?

Natalia Kukulska z dumą prezentuje zawodowe dokonania, ale pilnie strzeże życia prywatnego i rzadko wypowiada się na tematy związane z rodziną. Chociaż jest żoną, na jej koncie na Instagramie jest niewiele zdjęć i wzmianek o ukochanym. Gdy jednak to robi, bardzo ciepło wypowiada się o Michale Dąbrówce. Mąż artystki jest perkusistą oraz kompozytorem. Z Natalią połączyła go miłość do muzyki. Ich przyjaźń szybko ewoluowała w miłość. Stanęli na ślubnym kobiercu w 2000 roku i doczekali się syna oraz dwóch córek.

 

W lipcu 2018 roku Anna Karczmarczyk potwierdziła, że wzięła ślub z Pascalem Litwinem. Ceremonia odbyła się w sekrecie, a aktorka nie informowała mediów o swoich planach. Wiadomo jedynie, że na weselu bawił się m.in. Stefano Terrazzino. Później Kaczmarczyk dodała zdjęcie z uroczystości, które podpisała: "Mąż i żona. Ach, cóż to był za bal!" Nawet gdy wyszło na jaw, że jest po ślubie, nie ujawniała zbyt wiele na temat życia z ukochanym. Ostatnio jednak chwali się nim zdecydowanie częściej. 

Zobacz też: Anna Karczmarczyk urodziła! "My już we troje"

 

Anna Kalczyńska na ścianki rzadko zabiera swojego męża, Macieja Maciejowskiego. Jednym z wyjątków był Bal Dziennikarzy TVN w 2019 roku. Co ciekawe, wybranek prezenterki także pracował wówczas w stacji. Był członkiem zarządu, jednak w zeszłym roku złożył wypowiedzenie, o czym poinformowała sama prowadząca "Dzień Dobry TVN". 

Anna Kalczyńska z mężemAnna Kalczyńska z mężem KAPIF.pl

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski poznali się w 1996 roku nad morzem, gdy aktorka miała 16 lat. Trzy lata starszy ukochany pracował nad morzem jako ratownik. Jak przyznają, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Pobrali się w 2008 roku i od tamtej chwili są nierozłączni. Wspólne fotografie to rzadkość, jednak wygląda na to, że zachowanie prywatnych szczegółów dotyczących relacji nie szkodzi, a jedynie pomaga ich małżeństwu. 

Małgorzata Socha z mężem Krzysztofem WiśniewskimMałgorzata Socha z mężem Krzysztofem Wiśniewskim Kapif

Danuta Stenka i Janusz Grzelak są małżeństwem od ponad 30 lat. Oboje wpadli sobie w oko już na początku znajomości, choć aktorka nie chciała się do tego przyznać. Przyszły mąż zaproponował jej wówczas wspólne wakacje... już po 15 minutach znajomości. Było więc niemal oczywiste, że Stenka spodobała mu się od pierwszych chwil i tak to trwa do dziś. Grzelak zrezygnował dla niej nawet z własnej kariery - też z wykształcenia jest aktorem, ale rozstał się z zawodem na początku drogi, by utrzymać rodzinę. Być może gdyby sytuacja nie zmusiła go do takiej decyzji, widywalibyśmy go nieco częściej niż obecnie. 

Danuta Stenka z mężemDanuta Stenka z mężem KAPIF.pl

Aneta Kręglicka 23 lata temu wyszła za Macieja Żaka. Chociaż na jej koncie na Instagramie męża widzimy rzadko, czasem pojawią się razem na wspólnym wyjściu na ściankę. Szczególnie wtedy, gdy udają się na pokaz do dobrego przyjaciela Kręglickiej, projektanta Macieja Zienia. 

Aneta Kręglicka i Maciej ŻakAneta Kręglicka i Maciej Żak WBF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.