Aneta Kręglicka rzadko pokazuje bliskich, ale teraz zrobiła wyjątek. Wrzuciła zdjęcia syna, męża i mamy. "Piękna rodzina"

Aneta Kręglicka świętowała 80. urodziny swojej mamy. Z tej okazji postanowiła wrzucić jej zdjęcia na Instagram. Nie zabrakło też fotografii syna.

Aneta Kręglicka jest bardzo aktywna na Instagramie, ale przede wszystkim publikuje swoje własne zdjęcia. Do tej pory na jej profilu nie pojawiały się fotografie rodziny. Tym razem modelka postanowiła zrobić wyjątek, a miała ku temu ważny powód - 80. urodziny jej mamy.

Zobacz: Burza wokół wagi Anety Kręglickiej. "Niech nam Pani przypadkiem niedługo nie zniknie". Modelka dosadnie odpowiedziała

Aneta Kręglicka pokazała mamę oraz syna

Modelka postanowiła zrobić swojej mamie niespodziankę i odwiedziła ją z okazji urodzin. Przyjechała wraz z synem Aleksandrem i wręczyła mamie piękny bukiet kwiatów oraz prezent. Spotkanie uwieczniła na zdjęciach, które opublikowała na Instagramie.

Rzadko pokazuję rodzinę i pilnuję tej zasady, ale są momenty szczególne, gdy od niej odstępuję. Tak było w miniony weekend. Nasza zawsze pogodna i uśmiechnięta mama babcia świętowała swoje 80. urodziny. A nam udało się sprawić jej niespodziankę - napisała Aneta Kręglicka na Instagramie.
 

Fani nie ukrywali zachwytu i ujrzeli wyraźne podobieństwo Anety Kręglickiej do mamy.

Piękna rodzina.
Już wiadomo, po kim odziedziczyła pani urodę.
Aż trudno uwierzyć, że mama kończy 80 lat, bo tak pięknie wygląda i znacznie młodziej - komentowali fani.
Tak, to prawda, nigdy nie wyglądała na swój wiek - odpowiedziała Aneta Kręglicka.

Na jednym ze zdjęć można było także ujrzeć męża modelki, Macieja Żaka. Mimo że Aneta Kręglicka czasem bywała z nim na salonach, to jednak na Instagramie rzadko publikowała wspólne zdjęcia.

 

Widać wyraźnie, że urodzinowa niespodzianka udała się modelce i rodzinie, bo na zdjęciach mama Anety Kręglickiej wygląda na bardzo szczęśliwą. My życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Zobacz też: Aneta Kręglicka pochwaliła się stylowym mieszkaniem. Prawdziwe luksusy w eleganckim stylu

Więcej o: