Aneta Kręglicka pochwaliła się stylowym mieszkaniem. Prawdziwe luksusy w eleganckim stylu

Aneta Kręglicka, jak wiele gwiazd, spędza obecnie czas w domowym zaciszu. Wnętrze mieszkania modelki zachwyca, a sama miss zaapelowała do fanów w ważnej kwestii.

W związku z obecną sytuacją w naszym kraju polskie gwiazdy zachęcają swoich fanów do pozostania w domach. Dzielą się z obserwatorami pomysłami na spędzenie czasu w domowym zaciszu, promując czytelnictwo jak Agnieszka Dygant, pieczenie szarlotki jak Blanka Lipińska, czy też nakłaniając do treningów z papierem toaletowym jak Doda. Przy okazji mogliśmy się również przekonać, jak mieszkają polscy aktorzy i celebryci. Na ogół dominują wnętrza nowoczesne, jednakże modelka Aneta Kręglicka postanowiła wyłamać się z tego trendu.

Zobacz wideo Jak mieszkają gwiazdy? Sprawdźcie!

Aneta Kręglicka pokazała mieszkanie

Aneta Kręglicka znana jest ze swojego wyczucia mody, zawsze prezentuje się stylowo i z klasą. Wielokrotnie zachwycała nas swoimi stylizacjami. Nic więc dziwnego, że i wnętrze domu modelki prezentuje się niezwykle elegancko. Miss świata podzieliła się ostatnio z fanami zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak mieszka. Nas szczególnie urzekł biały kominek i drewniana komoda. Przy tej okazji Kręglicka zaapelowała do swoich obserwatorów o odpowiedzialność i rozwagę i obliczu zagrożenia:

Spacer z synem, zabawa z psem, leżakowanie z książką, kawa ze śmietanką. Taka kwarantanna to na pewno nie dramat. Ale, moi drodzy, nie jest wesoło. Mam nadzieję, że wielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, choć niestety nie wszyscy. Nie sądzę, że się wymkniemy, ale może wspólnym nawoływaniem do rozsądku, izolacją, higieną, powszechną dyscypliną unikniemy sytuacji, którą w tej chwili przeżywają Włosi czy Hiszpanie. Bo to wszystko jeszcze przed nami, bo to dopiero początek. Zdajmy egzamin z obywatelskiej odpowiedzialności i potraktujmy to cholernie poważnie.
 

Fani modelki odnieśli się w komentarzach do jej apelu. Docenili również wyjątkowość salonu modelki:

Piękne wnętrze, prosimy o więcej inspirujących zdjęć domu!
Pani Aneto, jak zawsze w punkt ! Mamy ciepło, mamy co jeść, wypoczywajmy ! Test przed nami!
Świetnie napisane. Dyscyplina i rozsądek mogą nas uratować, a piknik można urządzić na balkonie.

Oczywiście podpisujemy się pod słowami Anety Kręglickiej i również apelujemy o rozsądek oraz dyscyplinę.

PJA

Więcej o: