Blanka Lipińska przygotowała dla Barona wyjątkowo romantyczną niespodziankę. "Stracę opinię podłej, zimnej s*ki"

Blanka Lipińska i Baron weszli w kolejną fazę związku. Teraz pisarka postanowiła upiec ukochanemu szarlotkę. Wyjątkową, bo bezglutenową. Kształt też był niebanalny i wskazuje na to, że autorka ma w sobie pokłady romantyzmu.
Zobacz wideo

Blanka Lipińska jest jedną z najchętniej czytanych polskich autorek. Jej erotyczna powieść "365 dni" stała się bestsellerem, a pisarka celebrytką. Swoją pozycję w polskim show-biznesie Lipińska ugruntowała nie tylko za sprawą ekranizacji powieści, lecz również dzięki prowadzeniu nowego programu Polsatu - "Tylko jeden". Teraz jednak autorka jest na ustach wszystkich za sprawą swojego związku z Baronem.

Blanka Lipińska upiekła Baronowi szarlotkę

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Blanka Lipińska podzieliła się w sieci pierwszym wspólnym zdjęciem z Baronem. Para pozowała razem w windzie, ostatecznie potwierdzając związek. Ostatnio autorka postanowiła upiec gitarzyście szarlotkę. I to nie byle jaką, bo... bezglutenową.

Piekę bezglutenową szarlotkę, wiadomo, że nie dla siebie. To mój pierwszy raz, możne być różnie, jak widać po kuchni.

Na zamieszczonym przez pisarkę filmie widzimy rozgrzany piekarnik i przygotowane do ciasta, usmażone na patelni jabłka. W dalszej części filmu Lipińska wyjawiła swoim obserwatorom, że szarlotka, którą upiekła, była w kształcie serca.

Zrobiłam ją w brytfance w kształcie serca. Tak, jestem romantyczna, ale nie mówcie nikomu, bo stracę opinię podłej, zimnej s*ki.

Ta romantyczna szarlotka musiała być całkiem smaczna. Jak się bowiem okazuje, Aleksander Milwiw-Baron zjadł prawie całe upieczone przez pisarkę ciasto:

Chyba wyszła niezła, skoro została tylko 1/4. Ale tak myślę, że chyba już nie ma tego ciasta.

Jak myślicie, czy romantyczna Blanka Lipińska chciała przez żołądek dotrzeć do serca ukochanego?

PJA