Burza wokół wagi Anety Kręglickiej. "Niech nam Pani przypadkiem niedługo nie zniknie". Modelka dosadnie odpowiedziała

Figura Anety Kręglickiej jest na językach opinii publicznej od wielu lat. Internauci "martwią się" o zdrowie modelki, komentując w mediach społecznościowych jej szczupły wygląd. Tym razem miarka się przebrała, a gwiazda zabrała głos w sprawie.

Aneta Kręglicka zachwyca swoim urokiem osobistym od wielu lat, a gros fanów stawia ją za wzór stylu i docenia za rzadko spotykaną klasę. Jej nietuzinkowa uroda została zauważona również na konkursach piękności. W 1989 roku modelka została okrzyknięta najbardziej atrakcyjną kobietą na kuli ziemskiej, otrzymując tytuł Miss Świata. Ogromny sukces przełożył się na jej popularność i tym samym zainteresowanie życiem prywatnym Anety. Szczupła sylwetka Kręglickiej od zawsze budziła sporo kontrowersji i była tematem niejednej dyskusji. Tym razem internauci postanowili wyrazić swoje mało eleganckie zdanie na temat wagi modelki za pośrednictwem mediów  społecznościowych. Aneta zabrała głos w sprawie!

Aneta Kręglicka zapewnia o dobrym samopoczuciu

Aneta Kręglicka udostępniła na Instagramie zdjęcia z otwarcia nowego warszawskiego hotelu. Modelka na wydarzeniu i kolacji z przyjaciółmi prezentowała się w stylowej mini. Fotorelacja nieco zaniepokoiła fanów gwiazdy, którzy nie omieszkali skomentować jej szczupły wygląd. Pod postem pojawiły się "porady" internautów. 

Bardzo panią szanuję, ale błagam, niech Pani trochę przytyje. 
Niech nam Pani przypadkiem niedługo nie zniknie. 
A potem się dziwić, że dzieci chorują na zaburzenia odżywiania i anoreksję… Proszę mi wybaczyć, ale dla mnie takie wychudzone ciało nie jest niczym pięknym. Po pierwsze, to nie jest zdrowy widok, a po drugie, to nie żadna zazdrość, tylko szczera wypowiedź na to, co widzę - czytamy we wpisach. 
 

Aneta Kręglicka postanowiła dosadnie zapewnić o swoim świetnym samopoczuciu i odpowiedzieć na krytykę jej wyglądu.

Ja się ze sobą świetnie czuję. Dziękuję, ale o zdrowym odżywianiu może wiem więcej od pani, bo mam bliskie osoby, które szczególnie muszą o to dbać, więc proszę kolejny raz nie wyrokować, co wiem i nie dezawuować mojej wiedzy - odpisała modelka. 

Mamy nadzieję, że Kręglicka podchodzi z dystansem do wścibskich pytań i powierzchownych ocen. 

Zobacz wideo Tytułem najpiękniejszej kobiety może pochwalić się również Paulina Krupińska!
Więcej o: