Agnieszka Radwańska pokazała weselny kadr z mężem. "Cztery lata temu". Wow, jaki tort! Socha wspomina: Co to był za ślub

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt celebrują czwartą rocznicę ślubu. Z tej okazji tenisistka pokazała na Instagramie niepublikowane dotąd zdjęcie z własnego wesela.

Dokładnie cztery lata temu Agnieszka Radwańska i Dawid Celt powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Od tego momentu życie tenisistki stopniowo zaczęło wywracać się do góry nogami - najpierw ogłosiła zakończenie kariery sportowej, następnie została mamą małego Jakuba

Jak gwiazda celebruje czwartą rocznicę ślubu? Prawdopodobnie spędza ten dzień z dala od męża, a wolny czas wykorzystuje na wspominanie uroczystości. Opublikowała w sieci piękne ujęcie zrobione tuż po ceremonii.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o roli mamy. "To nowy etap w moim życiu"!

Agnieszka Radwańska świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z wesela

Wystawne przyjęcie weselne Radwańskiej i Celta było kilka lat temu iście medialnym wydarzeniem. Impreza odbywała się na terenie zabytkowego dworu w Tomaszowicach, a listę gości zapełniło sporo gwiazd, między innymi: Ryszard Krauze, Jerzy Janowicz, Marta Domachowska oraz Caroline Wozniacki i Angelique Kerber.

Na ślubie tenisistki nie zabrakło też Małgorzaty Sochy, która do tej pory wspomina piękną ceremonię, życząc przyjaciołom samych wspaniałości z okazji czwartej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.

Ach, co to był za ślub… Wszystkiego najlepszego, kochani - napisała pod najnowszym, "wspominkowym" postem Agnieszki.
 

Inni użytkownicy Instagrama zachwycili się natomiast tortem, który widoczny jest na niepublikowanym dotąd w sieci zdjęciu.

Omg, jak to szybko zleciało. Wspaniałe i duże ciacho - komentowali.

Agnieszka skupiła się jednak na świętowaniu ważnej dla niej rocznicy. Od męża otrzymała umieszczone w doniczce róże i pluszowego misia. Z podpisu pod zdjęciem wynika, że prezenty dotarły do niej aż z... Tokio. Tenisistka zasugerowała, że Dawida nie ma obok.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt (prezenty z okazji czwartej rocznicy ślubu)Agnieszka Radwańska i Dawid Celt (prezenty z okazji czwartej rocznicy ślubu) Instagram/ @aradwanska

Bez względu na to, czy sportowcy celebrują rocznicę razem czy osobno, życzymy im wytrwałości w uczuciu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.