Agnieszka Radwańska i Dawid Celt dostali prezent dla syna. Szczęśliwy tata podziękował na Twitterze

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pod koniec lipca po raz pierwszy zostali rodzicami. Dumny tata pochwalił się na Twitterze prezentem, jaki dostali dla syna od zaprzyjaźnionego klubu sportowego.

Dwa lata temu Agnieszka Radwańska podjęła decyzję o zakończeniu kariery sportowej. Doszła do wniosku, że znacznie gorzej się regeneruje, a jej ciało już nie jest tak sprawne jak wcześniej. Poświęciła się wtedy życiu rodzinnemu, a na początku roku ogłosiła, że razem z mężem, Dawidem Celtem, spodziewają się pierwszego dziecka.

Agnieszka Radwańska dostała prezent dla dziecka

Agnieszka urodziła pod koniec lipca. Na świecie pojawił się ich syn, któremu nadali imię Jakub. Nie chcieli eksperymentować z obcobrzmiącymi wariacjami, gdyż są przywiązani do Polski i są tradycjonalistami. Choć starają się pilnować swojego życia prywatnego, to od czasu do czasu dzielą się swoim szczęściem. Tym razem Dawid podziękował na Twitterze za prezent, jaki otrzymali od jednego z klubów sportowych. Okazuje się, że przyjaciele rodziny podarowali dla chłopca białe body z logo drużyny.

Hej @Rakow1921. Przesyłka i życzenia dotarły. Bardzo dziękujemy - napisał.

Pod spodem internauci jeszcze raz pogratulowali rodzicom:

Gratulacje dla szczęśliwych rodziców! Wszystkiego dobrego, zdrowia dla synka!
Takie body jest nie tylko oryginalne, ale też ładne. Super pomysł na prezent - piszą.

Jak na razie małżonkowie nie pokazali w mediach społecznościowych twarzy syna. Tata udostępnił jedynie zdjęcie, na którym widać jego rączkę, a mama pochwaliła się stopą chłopca. Wskazuje to na to, że będą chronić wizerunku Jakuba. Dołączą tym samym do m.in. Anny i Roberta Lewandowskich, Mariny i Wojciecha Szczęsnych oraz pójdą w ślady przyjaciółki Agnieszki Radwańskiej, czyli Małgorzaty Sochy.