Anna Lewandowska uchwyciła na zdjęciu siostrzaną miłość. Widać, że Klara spełnia się jako starsze rodzeństwo

Anna Lewandowska wypoczywa na wakacjach w towarzystwie rodziny. Na instagramowej relacji podzieliła się rozczulającym zdjęciem córek.

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek - trzyletniej Klary i niespełna trzymiesięcznej Laury. Trenerka wraz z dziećmi i mężem wybrała się na wakacje, skąd chętnie publikuje zdjęcia. "Lewa" w ten sposób upamiętnia ten magiczny czas. W mediach społecznościowych żony Roberta Lewandowskiego nie brakuje rodzinnych fotek. Ostatnio trenerka pokazała ujęcie, na którym Klara wpatruje się w śpiącą Laurę. Teraz uchwyciła córki w najpiękniejszym momencie.

ZOBACZ: Anna Lewandowska wypoczywa na wakacjach. Wybrali z Robertem piękne miejsce! Ogród robi wrażenie

Zobacz wideo Gdzie jest Klara? Anna Lewandowska pokazała, gdzie ukrywa się przed rodzicami ich córka

Anna Lewandowska uchwyciła siostrzaną miłość

Lewandowscy od kilku tygodni spędzają czas na wakacjach, skąd trenerka chętnie dzieli się zdjęciami. Piękne widoki to nie wszytko, bo najważniejsze są rodzinne chwile. Lewej udało się uchwycić siostrzaną miłość na jednym zdjęciu. Widać, że Klara bardzo cieszy się z bycia starszą siostrą. Dziewczynka na udostępnionej przez mamę fotce, daje buziaka Laurze. 

Klara Lewandowska i Laura LewandowskaKlara Lewandowska i Laura Lewandowska screen Instagram/annalewandowskahpba

Na kolejnych instagramowych relacjach widzimy, że Klara spędziła wakacyjny dzień w wodzie. Dziewczynka bawiła się jednoczęściowym stroju kąpielowym i była uzbrojona w rękawki. 

Klara Lewandowska na wakacjachKlara Lewandowska na wakacjach screen Instagram/annalewandowskahpba

Ostatnio trenerka zdobyła się na szczere wyznanie. Podobnie jak wiele osób, które wychowują dzieci, potrzebuje chwili dla siebie. Na instagramowej relacji podzieliła się przemyśleniami na ten temat.

Rodzinie Lewandowskich życzymy udanych wakacji i czekamy na kolejne rodzinne ujęcia!

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska zachęca do samoakceptacji i porównuje dwa swoje zdjęcia. "Nikt nie jest idealny"