Małgorzata Socha szczotkuje zęby na wspólnym zdjęciu z dziećmi. "Jaka cudowna trójka"

Małgorzata Socha chętnie dzieli się ze swoimi fanami rodzinnymi kadrami. Tym razem po raz kolejny pokazała dzieci.

Małgorzata Socha święci sukcesy nie tylko na polu zawodowym, ale też prywatnym. 39-latka jest szczęśliwą żoną i matką trójki dzieci. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" chętnie udziela się też w mediach społecznościowych. W szczególności upodobała sobie Instagram. Tam nie tylko relacjonuje swoją codzienność, ale też zarabia na postach sponsorowanych. Socha z pewnością doceniła to dodatkowe źródło dochodu w momencie, gdy zamknięto teatry, a prace na planach filmowych zostały wstrzymane.

Zobacz wideo Małgorzata Socha: Był taki moment, że zastanawiałam się nad zmianą zawodu

Małgorzata Socha z dziećmi na Instagramie

Małgorzata Socha może pochwalić się ogromną liczbą obserwatorów na Instagramie. Jej profil śledzi już prawie 900 tysięcy osób. Aktorka chętnie wrzuca do sieci zdjęcia swoich córek Zosi i Basi oraz syna Stanisława. Konsekwentnie przestrzega jednak jednej zasady - nie pokazuje twarzy dzieci. Od czasu do czasu zdarza jej się jednak częściowo pokazać wizerunek swoich pociech. Tak też było ostatnio. Do najnowszego zdjęcia Socha zapozowała razem z dziećmi. Co prawda żadne z nich nie patrzyło prosto w obiektyw, ale jak na Małgosię, to i tak pokazała dużo.

 

Rodzinna fotka Małgorzaty Sochy została wykonana przy okazji wspólnego szczotkowania zębów. Uroczy kadr rozczulił internautów, a w komentarzach nie brakuje miłych słów oraz wyrazów sympatii pod adresem gwiazdy.

Jaka cudowna trójka - czytamy.

Jak widać Małgorzata Socha coraz śmielej pokazuje swoje dzieci w mediach społecznościowych. Czy zdecyduje się pokazać całe twarze swoich pociech? Czas pokaże. Ostatnio Kasia Cichopek uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała na Instagramie, jak wygląda jej córka.

Więcej o: