Marina Łuczenko nagrała śpiewającego Liama. Dwulatek wykonuje bardzo znany utwór. Zdecydowanie odziedziczył talent po mamie

Marina chętnie nagrywa Liama. Tym razem pochwaliła się filmikiem, na którym jej syn śpiewa piosenkę "Panie Janie".

Dwa lata temu Marina Łuczenko po raz pierwszy została mamą. Wokalistka i jej mąż, Wojciech Szczęsny, powitali na świecie syna, Liama. Od tamtej pory dumni rodzice regularnie wrzucają do sieci zdjęcia i filmiki ze swoją pociechą w roli głównej. Konsekwentnie trzymają się jednak jednej zasady - nie pokazują twarzy dziecka. Za to ostatnio dowiedzieliśmy się o malcu nowej rzeczy - zdecydowanie ma talent wokalny!

ZOBACZ TEŻ: Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnych skończył 2 lata. Wyprawili mu tematyczną imprezę. Była nawet ogromna podobizna Liama!

Liam Szczęsny śpiewa na Instagramie

Liam skończył w tym roku dwa lata. Chłopiec co jakiś czas pojawia się na instagramowych profilach swoich sławnych rodziców. Mimo młodego wieku mały Szczęsny już wykazuje pierwsze zainteresowania sportem, a konkretnie piłką nożną. Dwulatek razem z mamą ogląda mecze swojego taty. Okazuje się jednak, że Liam odziedziczył też jeden z talentów swojej mamy. Chodzi o śpiew. Marina nagrała ostatnio swojego syna, kiedy to śpiewał popularną piosenkę dziecięcą "Panie Janie". Trzeba przyznać, że wyszło mu całkiem nieźle! Sprawdźcie sami.

Zobacz wideo Liam Szczęsny śpiewa znaną piosenkę. Co za głos!

Kariera muzyczna Mariny jest szeroko komentowana w mediach. Fani wokalistki cały czas czekają na jej kolejny album, który dla odmiany ma być nagrany w języku polskim. Przedsmakiem płyty był wydany pod koniec ubiegłego roku singiel "News". Piosenka spodobała się Liamowi. Jakiś czas temu Marina pokazała, jak jej syn bawił się przy niej.

Kto wie, być może za parę lat Marina nagra piosenkę razem z Liamem? To dopiero byłoby wydarzenie!

Więcej o: