Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnych skończył 2 lata. Wyprawili mu tematyczną imprezę. Była nawet ogromna podobizna Liama!

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się zdjęciami z imprezy urodzinowej synka. Widać, że rodzice bardzo się postarali!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są małżeństwem od czterech lat. Owocem ich miłości jest Liam, który 30 czerwca obchodził swoje drugie urodziny. Z tej okazji dumni rodzice zorganizowali synkowi wyjątkową imprezę. Trzeba przyznać, że naprawdę się postarali!

Zobacz wideo Marina pokazała, jak wyglądały urodziny Liama

Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnych skończył dwa lata

Jak ten czas leci! Synek Mariny i Wojtka ma już dwa lata, a rodzice postanowili zorganizować dla niego wyjątkowe przyjęcie. Wokalistka udostępniła na swoim Instagramie dwa zdjęcia z tego dnia. Dzięki nim poznaliśmy motyw przewodni imprezy. Widać, że mały Liam interesuje się motoryzacją!

Nasz syn Liam wczoraj skończył dwa lata, a dziś miał swoją imprezę urodzinową. To najpiękniejsze dwa lata naszego życia. Nigdy nie zapomnę dnia, kiedy pierwszy raz Cię przytuliłam. Kochamy najmocniej na świecie, bądź szczęśliwy syneczku - napisała.

Marina, Wojciech SzczęsnyMarina, Wojciech Szczęsny instagram/marina_official

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marina Łuczenko nazwana "człowiekiem reklamą". Wokalistka tłumaczy, dlaczego "musi" polecać produkty na Instagramie

Nie trzeba dokładnie się przyglądać, aby zorientować się, że w całym pomieszczeniu widoczne są podobizny solenizanta! Widzimy go na szczycie tortu czy jako wielką kartonową postać. Nawet podłoga i ściana zostały przystrojone zgodnie z obowiązującym tematem. Rodzice zdecydowanie osiągnęli efekt wow!

W komentarzach zaroiło się od życzeń dla młodego chłopca.

Najlepszego dla dwuletniego blondyna.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla synka.
Wszystkiego najlepszego dla Liama, cudna rodzinka - pisali.

A Wam, jak podoba się przyjęcie urodzinowe?