Jennifer Lopez i Ben Affleck debiutują na ściance podczas festiwalu w Wenecji. Nie zabrakło czułości i pocałunków

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz pierwszy od czasu powrotu pojawili się razem na oficjalnej imprezie. Na nowo zakochana para nie szczędziła sobie czułości podczas festiwalu w Wenecji.

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli parą prawie dwie dekady temu. Niestety wówczas ich związek nie przetrwał próby czasu. Ich drogi się rozeszły, a sami zainteresowani ułożyli sobie życie u boku innych partnerów i partnerek. Niespełna pół roku temu wokalistka zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem. Ku zaskoczeniu fanów niedługo później zaczęto plotkować, że ponownie spotyka się ze swoją dawną miłością - Benem Affleckiem. Jennifer Lopez plotki te potwierdziła w lipcu i od tamtej pory coraz częściej pokazuje się u boku ukochanego. Do tej pory mogliśmy oglądać ich wspólne zdjęcia zrobione przez paparazzich. Dopiero podczas festiwalu w Wenecji zdecydowali się oficjalnie zapozować razem na ściance.

Zobacz wideo Koleżanka Jennifer Lopez i Bena Afflecka pokazała ich pierwsze wspólne zdjęcie w sieci

Jennifer Lopez i Ben Affleck debiutują na ściance podczas festiwalu w Wenecji. Nie zabrakło czułości i pocałunków

Ben Affleck jest współtwórcą scenariusza nowego filmu Ridleya Scotta "Ostatni Pojedynek", więc nic dziwnego w tym, że zjawił się w Wenecji. Paparazzi przyłapali parę tuż po przylocie, jednak nie każdy się spodziewał, że Jennifer i Ben zdecydują się razem wystąpić na czerwonym dywanie jak przed laty. A jednak! Para pojawiła się na ściance w piątek wieczorem i zwróciła na siebie uwagę wszystkich zebranych.

Ben Affleck, Jennifer LopezBen Affleck planuje zaręczyny? Aktor wybierał pierścionek u jubilera! Tani nie będzie

Jennifer postawiła na długą dopasowaną, białą suknię z głębokim dekoltem, a aktor na klasyczny garnitur. Na ściance na nowo zakochana para nie szczędziła sobie czułości. Chętnie przytulali się i całowali przed reporterami.

Jennifer Lopez, Ben AffleckJennifer Lopez, Ben Affleck Agencja Wyborcza.pl

Musimy przyznać, że razem prezentują się znakomicie. Po więcej zdjęć Jennifer Lopez i Bena Afflecka z festiwalu w Wenecji zapraszamy was do naszej galerii na górze artykułu.

Jennifer Lopez, Ben AffleckJennifer Lopez świętuje 52. urodziny w Saint-Tropez i nie może odkleić się od Bena Afflecka

Więcej o: