Adam Małysz zdradził, co razem z żoną podarował córce z okazji ślubu. Mają gest![PLOTEK EXCLUSIVE]

Adam i Izabela Małysz w sobotę 4 września świętowali ślub jedynej pociechy. Teraz skoczek zdradził, jaki podarunek wręczył wraz z małżonką Karolinie.

Izabela Małysz aktualnie bierze udział w 12. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Podczas każdego odcinka wiernie towarzyszy i kibicuje jej Małysz, ukochany mąż. Tak było i ostatnim razem. Po występie Izabela przyznała, że udział w show, to nie jest jedyna stresowa sytuacja, z którą zmierzyła się w ostatnim czasie. Jej jedyna córka, Karolina, w minioną sobotę poślubiła swojego ukochanego. Za Małyszami więc niezwykle intensywny weekend.

Zobacz wideo Stefano Terrazzino to prawdziwy kat. Na treningach nie ma zmiłuj. Jak ocenił Izę Małysz?

Córka Małyszów wyszła za mąż. Wiemy, jaki prezent dostała od rodziców

W rozmowie po emisji programu Adam Małysz  zdradził kilka szczegółów, które dotyczyły śluby i wesela Karoliny. Jak dowiedzieliśmy się tuż po występie Izabeli, wesele ich córki było góralskie i trwało dwa dni. Naszemu reporterowi wyznał natomiast, jaki prezent podarowali Karolinie.

Małyszowie zdecydowanie nie żałowali pieniędzy na tak szczególny podarunek. Córka wraz z mężem dostała od rodziców talon na zakup mieszkania. Młode małżeństwo samo wybierze interesujące je lokum, na razie jednak musi skupić się na ukończeniu studiów. Parze został bowiem ostatni rok nauki.

To nie jest mieszkanie, to jest talon. Młodzi sami wybiorą, gdzie chcą mieszkać. Przed nimi jeszcze studencki okres, więc mają czas. Na pewno podejmą rozsądną decyzję - zdradził Małysz w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim.

Kim jest wybranek Karoliny Małysz?

Karolina Małysz 4 września 2021 roku poślubiła Kamila Czyża, z którym zaręczyła się dwa lata wcześniej. Wybranek 23-latki pasjonuje się sportem - jeździ w wyścigach motocyklowych enduro i na quadach. Para jest ze sobą od około 2017 roku.

Nie da się ukryć, że Adam i Izabela niezwykle cieszą się ze szczęścia córki. Nie od dzisiaj wiadomo, że jedynaczka jest ich oczkiem w głowie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.