Karolina Małysz wzięła ślub. Mama pokazała salę weselną. Były kwiatowe dekoracje i złote dodatki. Elegancko!

Karolina Małysz wyszła za mąż w sobotę 4 września. Dumna mama, Izabela Małysz, zamieściła na InstaStories kadry z sali weselnej, na których widać wystrój i dekoracje. Państwo młodzi postawili na ponadczasową elegancję.

Karolina Małysz wyszła za mąż 4 września. Jeszcze nie opadł kurz po weselnej zabawie, a wiadomość ta obiegła wszystkie media. Data uroczystości była ukrywana do ostatniej chwili. Po fakcie jednak sama Izabela Małysz pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wesela. To było tradycyjne i eleganckie, o czym świadczą sala i dekoracje. Nie brakowało wytwornych dodatków.

Zobacz wideo Adam Małysz dumny z żony. Miewali kryzysy? Prawi o małżeństwie

Karolina Małysz wzięła ślub. Były kwiatowe dekoracje i złote dodatki

Państwo młodzi wzięli ślub w kościele, a następnie bawili się z gośćmi na weselu w Szczyrku. Na ten dzień wybrali elegancką salę weselną, która pomieściła liczną rodzinę i przyjaciół. Izabela Małysz na swoim instagramowym profilu zamieściła kilka zdjęć. Na jednym z nich pozuje z mężem w fikuśnej tanecznej pozycji.

Niech żyje miłość. Ta małżeńska i rodzicielska - napisała pod ujęciem.

Rodzice panny młodej pozują na tle wielkiego podświetlanego napisu "LOVE". W tle widać także eleganckie zasłony, które zdobią weselną salę. Wystrój jest utrzymany w kolorystyce beżu i złota. Izabela Małysz zamieściła także kadr wykonany przy jednym ze stolików. Goście biesiadowali przy modnych w ostatnich latach okrągłych stołach, zaś państwo młodzi przy klasycznym prostokątnym. Na wszystkich królowały klasyczne białe nakrycia, również na krzesłach. Młoda para natomiast miała do dyspozycji nieco inne, eleganckie i pikowane siedzenia.

 

Za stołem ceremonialnym  ściana została przyozdobiona wielką białą zasłoną. Na stołach dekorację tworzyły złote metalowe stelaże, na których ułożono bukiety z róż. Były także nietypowe okrągłe wazony z kwiatami w środku. Zabawa trwała do białego rana. Świeżo upieczonym małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. 

Izabela Małysz pokazała salę z wesela córkiIzabela Małysz pokazała salę z wesela córki fot. instagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.