Iza Małysz bierze udział w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". To, jak przyznała w rozmowie z portalem Pomponik, mocno utrudnia jej przygotowania do ślubu córki Karoliny, w których bardzo chciałaby wziąć udział. Zdradziła jednak, że poczynione już zostały pewne plany. Kiedy odbędzie się ceremonia?
Dumna mama ujawniła, że ślub Karoliny Małysz odbędzie się jeszcze w tym roku. Na jakim etapie są przygotowania?
W tym roku na pewno, jeśli wszystko będzie dobrze. Ciągle szukamy sali. Wszystko wyjdzie w praniu i ja też jestem tego ciekawa - powiedziała w rozmowie z portalem Pomponik.
Iza Małysz nie zdradziła zbyt wiele, jednak ślub i wesele odbędą się prawdopodobnie jesienią. Obecnie jednak nie może zaangażować się we wsparcie młodej pary ze względu na udział w tanecznym show. Długie godziny spędzone na treningach i przygotowania do występu zajmują całe dnie i brakuje czasu na prywatne sprawy.
To będzie wielki moment, ale przez to całe zamieszanie, które teraz się dzieje, przez mój udział w "Tańcu z Gwiazdami", to nawet nie mam czasu o tym myśleć, na razie - powiedziała Pomponikowi.
Jej zaangażowanie w ten wyjątkowy dzień będzie zależało głównie od tego, ile czasu uda jej się przetańczyć w programie. Dodała, że jeśli jej uczestnictwo w show przeciągnie się do jesieni, możliwe, że w sobotę będzie bawić się na weselu córki, a w poniedziałek ruszy na parkiet. Została także zapytana o relacje z narzeczonym Karoliny. Oceniła je jako bardzo pozytywne.
Jest to wspaniały chłopak - pochwaliła przyszłego zięcia.
Dodała również, że jeszcze nie usłyszał od niej żadnej reprymendy. Natomiast przyznała z dumą, że teraz zyskuje syna. Będziecie kibicować Izie Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"?
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Doda z postulatami w Ministerstwie Sprawiedliwości. Postawiła sprawę jasno
Baranowski prosił o pieniądze. Zebrał więcej, niż chciał. Teraz zdradza, na co je wyda
Mateusz z "Rolnika" po rozstaniu z Basią nie wylewa łez w poduszkę. Tak bawi się z inną uczestniczką show
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Vivienne Wiśniewska skończyła 18 lat. Tak świętowała córka lidera Ich Troje
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"